in ,

BeğendimBeğendim GüldümGüldüm HarikaHarika

2-3 Transfer Daha Yapacağız, Mehmet Ekici…

MKE Ankaragücü Kulüp Başkanı Fatih Mert, 2-3 transfer daha yapmayı planladıklarını, bunlar arasında Mehmet Ekici’nin de olabileceğini bildirdi.

Başkan Mert, Twitter’da 10 dakika boyunca taraftarların sorularını yanıtladı.

Taraftarların soruları yoğun olarak transferler üzerine oldu. Başkan Mert, bu hafta 2,3 oyuncu transferinin daha olacağını söyledi.

Mevki olarak çok açık ifade kullanmasa da santrafor mu, on numara mı sorularına “olabilir” diye cevap veren Fatih Mert, transferlerin ağırlıklı olarak yurt dışından yapılacağının altını çizdi.

Başkan Mert, Fenerbahçe’den ayrılan Mehmet Ekici ile ilgilendiklerini belirterek, sağlık raporlarının incelendiğini, bu transferin gerçekleşebileceğinin işaretlerini verdi.

Mert, Ankaragücü’nün eski futbolcusu Canteros’un artık gündemlerinde olmadığını da bildirdi.

Alper Potuk transferinin risk olup olmadığını, futbolcunun hazır olup olmadığının sorulması üzerine de Başkan Fatih Mert, Alper Potuk’un Ankaragücü’nde göstereceği performansla yeniden Milli Takımı hedeflediğini duyurdu.

TRANSFER YASAĞINA NEDEN OLACAK DOSYALAR VAR

Ankaragücü’nün geçmiş dönemdeki borçlarını kongrede açıklayacağını bildiren Fatih Mert, bazı dosyalardan dolayı yeniden transfer yasağı gelebileceğini, bu dosyaları çözmeye çalıştıklarını bildirdi.

Mert, formalarda öğrenci indirimi istenmesi üzerine bu konuyu düşüneceğini bildirdi.

Kombine bilet talebi üzerine ise Mert, bunun mümkün olmadığını dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gaziantep Son Saniyede Yakalandı

Vedat Muriqi’in Koronavirüs Testi Pozitif