in ,

2022 Benim İçin Final Olacak

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, gurur duyulan bir milli takım istediklerini söyledi.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen Brand Week İstanbul’da açıklamalarda bulunan Şenol Güneş’in sözleri şu şekilde:

”İstanbul’a neden geldim ben de bilmiyorum. Trabzon’da doğdum, oranın özlemi bende hep var. Her sahaya da giderim, oyuncum da gider. İstanbul’da başarılı sonuçlar alındı, Anadolu’da da aldık ve yine gideceğiz. Birlikte savaşacağız. Diyarbakır’a da gideceğiz.

Fransa maçı sonuçtur, başarı elde edilmiştir. Amaç insanımızın mutluluğuna vesile olmaktır. Bizim birlikte yapacağımız çok şey var. Milli davalarımız bizi birleştiriyor. Gurur duyduğumuz bir milli takım istiyoruz. Yabancıya karşı değiliz ama biz de üretmeliyiz, üretmede bazı sorunlarımız olduğu doğru.

Gideceğim her şehre ve stada rahat rahat giderim ve kimseye de hesap vermem. Bunu jest olarak da yapmam. Son maçımızı TT Stadı’nda oynayacağız. Oraya gelecek taraftarlar da takıma sahip çıkacaktır. Biz büyük bir ülkeyiz, birlikte başaracağız. Taraftarı olan bir Milli takım… Tüm takımları tutan taraftarların, piramidin tepesinde olan Milli takımda birleşmesini istiyoruz.

2022 Dünya Kupası benim için final olacak. İnşallah oraya katılacağız, orası benim için son olacak.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benim Üzerimden Mansur Yavaş Yıpratılmasın

Terim’in İstifa Mektubu Cebinde