in

BeğendimBeğendim HarikaHarika BeğenmedimBeğenmedim

4 Oyuncu Daha Alıp Transferi Kapatmayı Düşünüyoruz

Ankaragücü Teknik Direktörü Mustafa Dalcı, ”4 oyuncu daha alıp transferi kapatmayı düşünüyoruz. Burada daha çok hazırlık maçı oynayıp, takımın gidişatına göre durum değerlendirmesi yapacağız.” dedi.

Bolu’da yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Ankaragücü’nde teknik direktör Mustafa Dalcı, camiayı Süper Lig’de en iyi şekilde temsil edecek kadroyu kurmayı hedeflediklerini dile getirerek, ” Ankaragücü’nün Türk futbolunda önemli bir yeri var. Geçen sezon 1. Lig’i domine ettik. Süper Lig’i sonuna kadar hak ettik. Bu şampiyonluk bana ve oyuncularıma nasip olduğu için haklı gururunu yaşıyoruz. Şu anda Süper Lig’deyiz. Bu ligde de amacımız Ankaragücü camiasını doğru temsil edecek bir kadro kurmak.” diye konuştu.

Ankaragücü’nün Süper Lig’de de hedefleri olduğunu dile getiren Dalcı, şunları söyledi:

4-5 oyuncumuz da 3-4 gün içerisinde aramızda olacak. Lige bu şekilde, çok doğru bir şekilde başlayacağımızı düşünüyorum. 4 oyuncu daha alıp transferi kapatmayı düşünüyoruz. İlk planlamamız bu şekildeydi. Bolu’da yükleme çalışması yapıyoruz. Bizim için ikinci kamp daha önemli. Burada daha çok hazırlık maçı oynayıp, takımın gidişatına göre durum değerlendirmesi yapacağız. Ama şu anda her şey yolunda. Her şey gayet güzel gidiyor. Zor bir lig olacak. Bu lige uygun oyuncunun alınacağını, ona göre planlamaların yapılacağını düşünüyorum. Biz de bu zorlukta kendi hedeflerimiz içerisinde güçlü bir Ankaragücü oluşturmak istiyoruz.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Süper Lig ve TFF 1 Lig Fikstür Çekim Tarihleri Belli Oldu

Ankaragücü, Andre Poko ile İlgileniyor İddiası