in ,

6 Milyon Lira Ankaragücü’nün Kasasında

Ankaragücü Kulüp Başkanı Mehmet Yiğiner, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katkılarıyla temin edilen 6 milyon liranın kasalarına girdiğini söyledi.

Sarı Lacivertli kulübün taraftar gruplarından Gecekondu’nun iftar yemeğine katılan Yiğiner, son günlerde yaşanan tartışmalardan dolayı sitem etti.

Yılladır Ankaragücü’nün sahipsiz olmasından yakındıklarını anlatan Yiğiner, “Şimdi birileri sahip çıkıyor. Bu kez ona tepki gösteriliyor. Niye gittiniz diye biz eleştiriliyoruz. Kulübün imkanları belli. Kendi imkanlarımızla bu iş olmuyor. SMS kampanyası düzenledik, 56 bin lira toplayabildik. O da hacizde.  Sayın Cumhurbaşkanımız geçen yıl en zor anımızda talimat verdi. Transferin bitmesine yarım saat kala yasak kalktı. Bu yıl sponsorlar gönderdi. 6 milyon lira şu an kasamıza girdi. Bunları söylemeliyim. Biz ahde vefaya inanan insanlarız. Bunları söylemezsem vefasızlık etmiş olurum.” diye konuştu.

Yiğiner, herkesin Ankaragücü üzerinde planlar yaptığını, son günlerde kulübe gönderilen hacizlerin de bu planların bir  parçası olduğunu söyledi.

“Allah’ın da bir planı var ve çok şükür Allah’ın planları gerçekleşiyor” diyen Yiğiner, “Son 2 yıl şampiyon olduk. Bu yıl da yarışmacı bir takım kurarak Süper Lig’de üst sıralar için mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İftara katılan bağımsız Ankara milletvekili Aylin Nazlıaka da, Ankaragücü camiası ile beraber olmanın kendisi için onur olduğunu kaydetti. Nazlıaka, yönetimin atacağı doğru adımlarla,  bu takımın yeni şampiyonluklar yaşacağına inandığını söyledi.

Gecekondu’nun iftarına yaklaşık 1500 kişinin katıldığı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trabzonspor’da Forvete Takviye

Alanyaspor, Mesut Bakkal ile Sözleşme Yeniledi