in

Adana Demirspor’da Hakan Kutlu Gönderildi

Spor Toto 1. Lig kulüplerinden Adana Demirspor’da, 3-0’lık Altay yenilgisinin ardından teknik direktör Hakan Kutlu ile yolların ayrıldığını açıkladı.

Adana Demirspor Kulübü’nden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

”Kamuoyuna duyuru,

Değerli Adana Demirspor camiası çıktığımız bu yolda maalesef yol kazaları olabilir. Kurumsallaşma adına attıgımız adımlar sonucunda, sportif başarılar kısa vadede istediğimiz sonuçları doğurmayabiliyor.

Keşke istediğimiz şekilde gitseydi. Gitmedi…Ne diyelim sağlık olsun… Hayırlısı olsun….

Bugün itibariyle Hakan Kutlu hocayla karşılıklı anlayış çerçevesinde yollarımızı ayırdık.Kendisine bundan sonraki hayatında başarılar diliyor,inanıyorum ki görev alacağı takımlarda başarılı olacaktır. İnsan olarak takdir edilecek olgunlukta bir kardeşimizdir. Şu ana kadar verdikleri emek için teşekkür ediyor, Allah yar ve yardımcısı olsun.

Biz de yönetim kurulu olarak en kısa zamanda kulübümüze uygun bir teknik direktörle anlaşma sağlayarak yolumuza devam edeceğiz. Allah nasip ederse, Süper Lig’e çıkmak için futbolcusuyla, hocasıyla,yöneticisiyle ve tabiki cefakar, vefakar taraftarıyla bir bütün olarak azimle ve inançla hedeflerimiz doğrultusunda sabırla devam edeceğiz.

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Saygılarımla

Murat Sancak

Adana Demirspor Kulübü Başkanı”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fenerbahçe’nin Farkı Valbuena

Barcelona Camp Nou’da Dağıldı