in

BeğendimBeğendim GüldümGüldüm BeğenmedimBeğenmedim ŞaşırtıcıŞaşırtıcı

Osman Gazi Kandaş: Adaylık Açıklamam Olmadı

METİNER ERDEM / ÖZEL

Ankaragücü Başkan Vekili Osman Gazi Kandaş, temmuz ayında yapılacak olağanüstü genel kurulda başkanlığa aday olacağına dair bir açıklamasının olmadığını söyledi.

METİNER ERDEM

Kandaş, VİRALSPOR’dan Metiner Erdem’e yaptığı açıklamada, twitter’daki hesabından “Ankaragücü Başkan Vekili” ibaresini kaldırmasının istifa anlamına gelmeyeceğini belirterek, “6 yılı aşkın süreyle bu kulübe hizmet ettik. Osman Gazi Kandaş’ın bu kulübe katkılarını bilen biliyor. Benim ayrıca anlatmama gerek yok. Olağanüstü genel kurul kararı alındıktan sonra, makamların mevkilerin anlamı kalmıyor. Bu saatten sonra istifanın ne anlamı olur ki?” diye konuştu.

Sosyal medyada başkanlığa aday olacağına dair paylaşımlar yapıldığını belirten Kandaş, “Adaylıkla ilgili bir açıklamam olmadı. Bilgim dışında paylaşımlar yapılmış. Kulübün delege yapısını herkes biliyor. Mehmet Yiğiner adayım, güçlü yönetimle geliyorum dedikten sonra kongrede başka birinin seçilme şansı yoktur” dedi.

Mehmet Yiğiner’in VİRALSPOR’a yaptığı açıklamada, kendisi için kullandığı ifadelere üzüldüğünü anlatan Kandaş, şunları söyledi:

“Ankaragücü’ne başkan adayı olacak insanın kaç lirası olması gerekir? Var mı bunun bir kriteri? Osman Gazi Kandaş sadece Ankara’da değil, Türkiye’de çok önemli projeleri hayata geçirmiş birisidir. Keşke o ifadeler o röportajda geçmeseydi. Sayın Mehmet Yiğiner, o ifadeleri kullanmış olsa da sizin o ifadelere yazınızda yer vermemeniz gerekirdi.“

Written by Metiner Erdem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Kural Değişikliği

Antalya Open’de Şampiyon Sonego