in ,

Ağaoğlu’ndan TS Club’ta Forma, Passolig Gişesinde Kombine Satışı

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, TS Club Sadri Şener Mağazasına giderek hem taraftarlarıa forma satışı yaptı hem de formaları imzaladı.

Bordo mavili taraftarın yoğun ilgi gösterdiği organizasyonda Başkan Ağaoğlu, hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Ağaoğlu, TS Club’ın ardından kombine satışının yapıldığı Meydan Atatürk Alanı’ndaki Passolig gişesine gitti.

Burada da yeni sezona yönelik kombine satışı gerçekleştiren Ahmet Ağaoğlu, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Malum, ekonomik sıkıntılarla boğuşuyoruz. Mali yapımızı düzeltmemiz lazım. Biz yeni sponsorluklar, loca satışları ve yeni projelerimizle gayret gösteriyoruz. Ama sadece bizim mücadelemiz yeterli olmuyor.

Kulübümüzün yeni sezon öncesi taraftarlarımızın da desteğine ihtiyacı var. Yeni bir sezonda, yeni heyecanlar ve yeni mutluluklar yaşayacağımız taraftarlarımızla bir araya geldik.

Gerek forma gerekse kombine alarak sezon boyunca bizim yanımızda olacak taraftarlarımıza bir jest yapmak istedim. Bu yıl hem saha içinde hem de saha dışında geçtiğimiz yılki performansımızın üstüne koymamız lazım.

Takımımız gerekeni yapacaktır, taraftarımızın da gereken hassasiyeti göstereceğinden eminim. Formalarımız ve tüm TS Club ürünlerimiz birbirinden güzel. İnşallah tüm taraftarlarımız geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da bizimle her alanda yan yana olacaktır.

Bütün taraftarlarımızı kulübümüze destek olmaya davet ediyorum. Bunun yanında kombine satışı da yaptım. Bu benim için mutluluk verici. Taraftarlarımız stadyumumuzu bu sezon tamamen doldurmalı. Onlara güveniyorum.”

Kaynak:Trabzonspor

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gençlerbirliği Kuvvet Depoluyor

Trezeguet Kasımpaşa Yönetiminden İzin İstedi