in

Alanyaspor Francesco Farioli’ye İmza Attırdı

Süper Lig ekibi Alanyaspor, teknik direktör Bülent Korkmaz ile yolların ayrılmasının ardından Francesco Farioli ile 2.5 yıllık sözleşme imzaladı.

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, “Sezon başından bu yana birlikte çalıştığımız Bülent Korkmaz ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Yeni hocamız Francesco Farioli bildiğiniz gibi geçen sezon ekibimizde yer almaktaydı. Daha sonra Fatih Karagümrük’e teknik direktör olarak gitmişti. Oradan da geçtiğimiz zamanlarda ayrılmıştı. Biz de Francesco hocamızla yolumuza devam etme kararı aldık. Kendisi bildiğimiz ve inandığımız bir hocamız. Kulübümüze faydalı olacağına da inanıyoruz. Aytemiz Alanyaspor’umuzun daha iyi yerlere gelmesi için çalışmalar yapacağız.” dedi.

Teknik Direktör Francesco Farioali’nin ekibi, yardımcı antrönerler Daniele Cavalletto ve Felipe Sanchez Mateos, kaleci antrenörü Jarkko Antero Tuomisto, bireysel performans Antrenörü: Francisco Nogales, analiz Osman Nuri Kul ve kondisyonerler Giovanni Melchiorre ve Ali Can Sümbül’den oluştu.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ankaragücü’den Transfer Yasağını Kaldırmak İçin Yoğun Mesai

Süper Lig ve A Klasman Hakemliğine Terfi Edenler Belli Oldu