in

ALDIĞIMIZ KARARLAR GALATASARAY’IN GELECEĞİ VE MENFAATLERİ İLE İLGİLİ

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, yönetim kurulu toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Dursun Özbek şu ifadeleri kullandı:

“Önce teknik direktörle ilgili bir karar aldık. Kendisine de tebliğ ettik. Sayın Tudor ile olan ilişkimizi sonlandırdık. Daha sonra Galatasaray Sor Kulübü nezdinde Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararı aldık.  Bunun da Galatasaray Spor Kulübü için hayırlı olacağını düşünüyorum.”

“Yarın konuyla ilgi bir basın toplantısı yapacağım. Daha detaylı açıklamalarda bulunacağız. Bizim aldığımız kararlar Galatasaray’ın geleceği ve menfaatleri ile ilgili kararlar. Bugünkü yönetim ve başkanı yıpratılmak için Galatasaray’ın geleceğine ve menfaatlerine karşı bir duruş var. Bundan Galatasaray Spor Kulübü zarar görüyor. Bu zarar görme sürecini kısaltmak lazım. Galatasaray’ın menfaatlerine saldırılar oluyor. Bunun son bulması lazım. Demokratik yapımız içinde seçim kaçınılmaz bir olay. Gerektiği zaman seçim yapılır.”

“Aldığımız kararlar şampiyonluk yolundaki yürüyüşümüzü hiçbir şekilde etkilemeyecek. 20 Ocak’a kadar devam edilecek. Şu anda aldığımız karar Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’un yapılması kararı. Endişe olmasın. Bugünkü yönetim; eskisinden belki de daha kuvvetli bir şekilde bu 1 aylık süreci yönetecektir.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP AŞAMASINDA EN GÜZEL GOL CENK TOSUN’DAN

ADANA’DA GOL YOK