in

Alihan Kubalas’ın Sözleşmesi Uzatıldı

Ankaragücü’nde son iki sezon üst üste elde edilen şampiyonluklarda önemli katkısı olan, oynadığı başarılı futbol ile ilk 11’in değişmez oyuncularından birisi haline gelen Alihan Kubalas’ın sözleşmesi 1 yıl uzatıldı.

Beştepe Tesisleri’nde Başkan Mehmet Yiğiner ile görüştükten sonra sözleşmesini 1 yıl daha uzatan Alihan Kubalas, imza töreni sonrası yaptığı açıklamada, ”Süper Lig’de Ankaragücü ile sahaya çıkmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Başkanımız Mehmet Yiğiner, yöneticilerimiz ve hocamız ile konuştuktan sonra çok sevdiğim Ankaragücü ile sözleşmemi yeniledim. Her zaman olduğu gibi saha içinde ve saha dışında Ankaragücü’ne yakışır bir şekilde mücadelemi devam ettireceğim. Muhteşem taraftarımız ile birlikte Süper Lig’de de başarı yakalayacağımıza gönülden inanıyorum” dedi.

Alihan Kubalas’ın iki sezondur çok başarılı bir grafik çizdiğini belirten BaşkanYiğiner de, ” Alihan sürekli performansını yükselten bir kardeşimiz. Bizimle iki şampiyonluk yaşayan oyuncumuz ile yola devam etmek güzel. Camiamıza hayırlı olsun” diye konuştu.

TARAFTARLARIMIZ SÜRPRİZLERE HAZIR OLSUN

Ankaragücü Kulübü Başkan Mehmet Yiğiner, “teknik heyetin raporu doğrultusunda görüştüğümüz ve prensip anlaşmasına vardığımız yerli ve yabancı oyuncular var. Taraftarlarımız sürprizlere hazır olsun” dedi.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Emre Can Juventus’ta

Gomis’in Transfer Haberlerine Menajerinden Yalanlama