in

Amacım Performansımla Takımımı Yukarıya Taşımak

Gençlerbirliği’nde, 8 gol ve 4 asistlik performansıyla dikkat çeken Sandro Lima, ”Gol ve asist benim için sadece sayılardan ibaret. Amacım performansımla takımımı yukarıya taşımak.” dedi.

Sandro Lima, kulüp YouTube kanalına yaptığı açıklamasında, “Son maçımızı kazanmak bizim için çok önemliydi. Bu galibiyetin anlamı üç puandan daha fazlaydı. Takımın ruh haline de çok önemli bir katkı yaptı bu galibiyet. Aşağıdaki takımlardan da bir nebze olsun uzaklaşmış olduk. İleride hem bireysel hem de takım performansıyla bu sonuçları daha da iyi hale getireceğiz.” diye konuştu.

8 golü bulunan oyuncu, gol hedefin var mı sorusuna ise şu şekilde yanıt verdi:

“8 gol ve 4 asistlik performans benim için iyi denebilecek bir performans ama benim kariyerimde her zaman takım öncelikli oldu. Gol atmışım ya da asist yapmışım bunlar önemli değil. Mücadelemle takımın galibiyetinde payı olan biri olmak çok daha değerli. Gol ve asist benim için sadece sayılardan ibaret. Amacım performansımla takımımı yukarıya taşımak. Ligi iyi bir pozisyonda bitirmek istiyoruz. 10 maç kalsa da halen uzun bir maraton bu. Tüm maçları, gün gün, maç maç düşünüyorum. Takımımızın iyi bir ruh halinde olması ve başarılı sonuçlar almak en büyük hedefimiz.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mağlubiyeti Hak Etmedik

Cüneyt Çakır Suudi Arabistan’a Gidiyor