in

ANKARA’DA AMATÖRLERİN YER BULMA TELAŞI

Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu, Ankara amatör futbol kulüplerinin başkanları ile bir araya gelerek, Ankara 19 Mayıs Stadyumu ve çevresindeki tesislerin yıkımından sonra izlenecek yol ve sorunları konuştular.

Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ile görüştüğünü ifade eden Murat Kandazoğlu, hiçbir amatör kulübün mağdur edilmeyeceği sözünü aldığını aktardı.

50 kulübü geçici yerlerine yerleştireceklerini belirten Kandazoğlu şunları söyledi:

Genel Müdür Baykan ile görüştüm. İlk aşamada 50 kulübü geçici yerlerine yerleştireceğiz. Daha sonra bu kulüpleri yerleri verilecek. Biraz sıkıntı çekeceğiz. Ama kulüplerimizin yerleri verilecek. Kulüplerimiz mağdur olmayacak. Öyle bir şey olsa ilk ben karşı çıkarım. Tebligatlar yapıldı. Kimse merak etmesin. Hak alarak çıkacağız. 5 yeni saha daha açılacak. Bugün Çankaya’da yeni bir saha açılacak ve oraya da 8 kulübümüzü yerleştireceğiz.”

Kandazoğlu, boş dönemde Anıttepe Sahası’nda da yenilemeler olacağını kaydederek, ”Bugün yarın Anıttepe’ye de kazma vurulacak. Elden geçirilecek. 18 ya da 20 kulübe de orada yer verilecek” dedi.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ARDA'NIN YAPTIĞI DOĞRU DEĞİL

ÇARŞI’DAN BURAK YILMAZ’A SERT TEPKİ