in

Ankaragücü Başarılı Bir Sezon Dileğiyle Kurban Kestirdi

Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis sezonu öncesi Ankaragücü’nde yeni sezonun kazasız, belasız, sakatsız geçmesi dileğiyle kurban kesildi.

Başkan Mehmet Yiğiner, teknik ekip ve sarı lacivertli futbolcular yeni sezon öncesi kurban kestirip dua etti.

Öte yandan sarı lacivertli kulübün gün boyu konukları vardı.

LEVENT GÖK’TEN KOMBİNE DESTEĞİ

Türkiye Büyük Millet Meclisi (tbmm) Başkanvekili Levent Gök, Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner’i makamında ziyaret ederek kombine kartını aldı.

Levent Gök şöyle konuştu:

“Ankaragücü’nün başarıları takdire şayan. Başarılarınızı Süper Lig’de de sürdüreceğinize yürekten inanıyorum. Ayrıca Ankaragücü’nü zor günlerden alıp bugünlere getiren Sayın Başkan Mehmet Yiğiner ve ekibine de teşekkür ediyorum. İnşallah Ankaragücü’nün 19 Mayıs Stadyumu’na bir an önce kavuşmasını arzu ediyorum”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mehmet Yiğiner, kombine kartı alarak kulübe destek olan Levent Gök’e teşekkür etti.

AKGÜL’DEN ZİYARET

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül de, Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu’nun başlamasıyla kombine kart satışına başlayan sarı lacivertli kulübe destek ziyaretinde bulundu.

Beştepe Tesisleri’nde, Mehmet Yiğiner’i ziyaret eden Akgül, hem kendine hem de bir miktar kombine alarak katkıda bulundu.

Akgül, “Herkesi Süper Lig’de ki şehrimizin tek temsilcisi olan ve küllerinden yeniden doğan Ankaragücü’ne destek olmaya davet ediyorum” dedi.

Ziyarette yapılan çalışmalar ve kulüp ile ilgili Mehmet Yiğiner’den bilgi alan Akgül, herkesin birer kombine bilet alması gerektiğini belirterek, “Bütün Ankaralıları şehrimizin takımı Ankaragücü’ne destek olmaya ve sahip çıkmaya davet ediyorum. Bizler önceki sezonlar olduğu gibi gerek tribünde yerimizi alarak gerekse elimizden geldiğince maddi yardımda bulunarak üzerimize düşeni yapmaya devam ediyoruz. Taraftara yakışan da her maç stadı doldurup taşırmaktır” diye konuştu.

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ün kulübe ziyaretinin ve desteğinin memnuniyet verici olduğunu ifade eden Yiğiner, taraftar desteğinin önemine vurgu yaparak, “6 yıl aradan sonra çıktığımız Süper Lig’de taraftarlarımızın da desteğiyle başarılara imza atmak istiyoruz. Sizlerde desteklerinizi hiçbir zaman esirgemediniz. Her zaman Ankaragücü’nün yanında oldunuz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Osmanlıspor, Boluspor Hazırlıklarını Sürdürdü

Yasmani Copello’dan Gümüş Madalya