in

BeğendimBeğendim BeğenmedimBeğenmedim ŞaşırtıcıŞaşırtıcı HarikaHarika

Ankaragücü Başkanlığına Adayım

Ankaragücü’nün eski asbaşkanı Murat Ağcabağ, 11-18 Mart tarihlerinde yapılacağı duyurulan olağan genel kongrede başkanlığa aday olacağını söyledi.

Murat Ağcabağ, VİRALSPOR’a yaptığı açıklamada, Ankaragücü Yönetim Kurulu’nun olağan genel kurul kararı almasını, “geç kalınmış, doğru bir karar” olarak değerlendirdi.

Sahibi olduğu Valter Şirketi’nin Almanya’da çok büyük bir iş aldığını, bu yüzden bir süredir yurt dışında bulunduğunu hatırlatan Ağcabağ, şunları söyledi:

“Başlangıcında işin başında bulunmam gerekiyordu. Bu yüzden birkaç aydır Almanya’daydım. Şu an için tüm işleri rayına soktuk. Ekip arkadaşlarım işleri artık kendi başlarına başarıyla yürütüyorlar. Ben de bu nedenle Türkiye’ye döndüm. Sayın Faruk Koca ile kısa süre önce bir görüşme yaptık. Bu görüşmede ağırlıklı olarak Ankaragücü’nü konuştuk. Birkaç gün içinde yeniden bir araya gelebiliriz. Ankaragücü ile ilgili düşüncelerimi tüm camia biliyor. İyi gününde de kötü gününde de her zaman Ankaragücü için elimi taşın altına koymaya hazırım. Listem de hazır, projelerim de. Kongrede başkanlığa aday olacağım”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Lig ve TFF 1. Lig’de Haftanın Hakemleri

Ankaragücü’nün Kurtuluşu İçin Ortak Aday Şart