in ,

BeğendimBeğendim GüldümGüldüm BeğenmedimBeğenmedim LoveLove ŞaşırtıcıŞaşırtıcı

Ankaragücü Bombaları Patlatmaya Hazırlanıyor

Bifouma ve Faty ile sözleşme imzalanmasının ardından  sessizliğe bürünen Ankaragücü’nde bu haftadan itibaren bombalar patlamaya başlıyor.

Ankaragücü Basın Sözcüsü Tuna Yılmaz, “Taraftar bayraklarını, meşalelerini hazırlasın, Esenboğa’da yıldızları karşılayacağız” diyerek iddialı açıklamalarda bulundu.

Ankaragücü’nün bu hafta içinde transfer yasağını kaldırarak  transferde resmi imzaları attıracağını kaydeden Yılmaz, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın destekleriyle mali sorunlarımızı çözüyoruz. 6 milyon TL’lik sponsorluk gelirlerinin dışında, çok ciddi mali destekler sağlandı. Büyükşehir Belediyesi de maddi anlamda çok büyük destek oluyor. Bu destekler sayesinde artık biz de transferde çıtayı yükselttik. Şu an için isim vermemiz mümkün değil ama çok iddialıyız. Her transferimizde Türkiye’de yer yerinden oynayacak. Üç büyüklerin bile peşlerinde koştuğu oyuncuları Ankaragücü’ne getiriyoruz” diye konuştu.

DÜNYA KUPASI’NDAKİ OYUNCULAR TAKİP EDİLİYOR

Transferleri arasında Dünya Kupası’nda oynamış ve halen oynamaya devam eden oyuncuların da bulunduğunu kaydeden Tuna Yılmaz, “Ayrıca, teknik direktörümüz İsmail Kartal’ın Fenerbahçe ile ilişkilerinden yararlanarak, bu kulüpten de oyuncular almamız söz konusu” dedi.

Tuna Yılmaz; takımdan ayrılan Gencer ve Yusuf’un dışında Ferhat Kiraz, Kehinde, Kibong, Abdulkadir Kayalı ve Tisdel ile yolların ayrıldığını, Osmanlıspor ile sözleşmesini fesheden Umut Nayır’ın da şartları uygun olursa transferinin söz konusu olduğunu sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankaragücü 19 Mayıs’ı İstiyor

TFF 2. Lig'de Gruplar Belli Oldu