in

ANKARAGÜCÜ İÇİN BÜYÜK MÜCADELELER VERİYORUZ

Ankaragücü Tekneik Direktörü İsmail Kartal, sarı lacivertli kulübü eski günlerine kavuşturmak için büyük mücadele verdiklerini söyledi.

İsmail Kartal, kendileri açısından tek gerçeğin olduğunu ifade ederek, ”Tek gerçek var o da Ankaragücü Kulübünü eski günlerine kavuşturmak için ne kadar büyük mücadeleler verdiğimizin görülmemesi. 15 transfer yaptığımız söyleniyor. Evet yaptık. Ama hangi takım yapmadı ki. Erzurumspor, İstanbulspor, Adana Demirspor, Samsunspor ve Giresunspor gibi takımların ne kadar transfer yaptığına ve transferlere ne kadar para harcadığına bakın. Çaykur Rizespor ve Adanaspor kadrolarını bozmadı ve üzerine takviyeler yaptı. Bunlar Süper Lig takımları. Ciddi bonservis ücretleri verdi” dedi.

Hala transfer ettikleri oyunculara maddi olarak katkıda bulunamadıklarını dile getiren Kartal, şunları söyledi:

”Biz ise hatır gönül işleriyle iyi oyuncuları almaya çalıştık. Ve hala çoğu futbolcuya maddi anlamda katkı veremedik. Kulübün sıkıntılı bir süreçte olduğunu biliyoruz. Tüm futbolcu kardeşlerimize de anlatıyoruz bunları. Bizim tek derdimiz Ankaragücü Kulübünü hak ettiği konuma getirmek. Bu camia çok ama çok büyük bir camia. Tüm gözler bizim üzerimizde onunda bilincindeyiz. Başarılı olmamız gerekiyor. Taraftarımız her maç 3 puan istiyor güzel oyun bekliyor bunu da biliyoruz. Hepsi olacak. Sadece zaman gerekiyor. Zamana ihtiyacımız var. Takım oturduğu zaman hazır hale geldiği zaman herkes mutlu olacak. O günlere de çok az kaldı. Biz buraya başarılı olmak için geldik ve bunun içinde mücadele edeceğiz. Tüm taraftarlarımızdan ricam desteklerini esirgemesinler. Onları mutlu edebilmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ARDA TURAN MONACO'YA MI GİDİYOR?

DAHA YOLUN BAŞINDAYIZ