in

ANKARAGÜCÜ MBAMBA VE KEHİNDE’YE İMZA ATTIRDI

Ankaragücü, transferde çok hızlı.

Başkent temsilcisi, Marc Kibong Mbamba ve Lanre Kehinde ile sözleşme imzaladı.

BAŞKAN YİĞİNER VE MBAMBA

Sarı lacivertliler, Konyaspor’dan tecrübeli futbolcu Marc Kibong Mbamba ile iki yıllık ön sözleşme imzaladı.

Kibong Mbamba,”Türkiye’de futbol oynadığım için Ankaragücü’nü biliyordum. Mükemmel bir taraftar kitlesi var. Ankaragücü’nün başarısı için takım arkadaşlarımla birlikte çok çalışarak Ankaragücü’nü hak ettiği yere getireceğiz. Şimdiden taraftarlarımızın karşısına çıkacağımız günün heyecanını yaşıyorum” dedi.

Başkan Yiğiner ise, Kibong Mbamba’yı uzun süredir takip ettiklerini ve transferini gerçekleştirmek için çok emek harcadıklarını söyleyerek, ,”Taraftarlarımızın ve camiamızın beklentilerine cevap verebilecek yarışmacı bir takım kurmak için çalışmalarımız devam ediyor. Hocamızın ihtiyaç duyduğu mevkilere yönelik transfer çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.Ankaragücü, geçen sezon Elazığspor’da forma giyen 1994 doğumlu forvet Lanre Kehinde ile 1 yıllık ön sözleşme imzaladı.

KEHİNDE İLE 1 YILLIK SÖZLEŞME

Beştepe Tesisleri’nde başkan Mehmet Yiğiner ile görüşerek kendisini sarı lacivertli renklere bağlayan sözleşmeyi imzalayan Lanre Kehinde, Ankaragücü’nde oynayacak olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

Takıma katkı sağlamak için çok çalışacağını vurgulayan Lanre Kehinde: ” Ankaragücü’nün hedefine ulaşması için elimden gelen çabayı göstereceğim ” şeklinde konuştu.

İmza sonrası bir açıklama yapan başkan Mehmet Yiğiner,” Teknik heyetimizin raporu doğrultusunda ihtiyaç duyulan mevkilere yönelik transferlerimizi sürdürüyoruz. Taraftarlarımızın ve camiamızın beklentilerine cevap verebilecek bir takım oluşturmaya çalışıyoruz. Lanre Kehinde transferi camiamıza hayırlı olsun” dedi.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WESLEY SNEIJDER DEFTERİ KAPANDI

CENGİZ ÜNDER İTALYA'YA GİTTİ