in

Ankaragücü’nde Tamer Açar İstifa Etti

Ankaragücü’nde başkan yardımcısı Tamer Açar, yönetim kurulunda yaşanan fikir ayrılıkları nedeniyle istifa ettiğini açıkladı.

2019 yılında yapılan genel kurulda başkan seçilen Fatih Mert’in yönetiminde başkan yardımcısı olarak görev yapan Tamer Açar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama, “Gördüğüm lüzum üzerine, 01 Kasım 2019 tarihin den itibaren yürütmekte olduğum, MKE Ankaragücü Kulübü yönetim kurulu üyeliği ve kulüp Başkan Yardımcılığı görevimden bugün itibari ile İstifa etmiş bulunuyorum, Bu süreçte şahsıma destek olan herkese teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

ANKARAGÜCÜ KONYA YOLCUSU

Süper Lig’in 33. haftasında deplasmanda Konyaspor ile karşılaşacak Ankaragücü, son hazırlıklarını yaptıktan sonra demiryolu ile Konya’ya gitti.

Beştepe Tesisleri’nde teknik direktör Hikmet Karaman yönetiminde gerçekleşen antrenmanda Antalyaspor maçında tam süre yer alan oyuncular günü rejenerasyon çalışması ile tamamlarken diğer futbolcular ısınma hareketleri ile başladıkları çalışmanın ana bölümünde taktik çalışması gerçekleştirdi.

Tedavileri sonrası Atakan Çankaya ve Şahverdi Çetin adaptasyon çalışmalarını sürdürürken, Ricardo Friedrich sağlık ekibi kontrolünde kendisi için özel hazırlanan program dahilinde çalıştı.

Antalyaspor karşılaşmasında sarı kart görerek cezalı duruma düşen Michal Pazdan, Konyaspor karşılaşmasında forma giyemeyecek.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1949 Yılındaki Şampiyonluğumuz Tescil Edilmeli

Fenerbahçe Evinde Hata Yapmadı