in

BeğendimBeğendim

Ankaragücü Yönetiminden Futbolculara Ödeme Müjdesi

Beştepe Tesisleri’nde yapılan Yönetim Kurulu toplantısının ardından teknik heyet ve futbolcular, akşam yemeğinde bir araya geldi.

Ankaragücü Kulübü’nün yeni seçilen Yönetim Kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcularla akşam yemeğinde bir araya geldi.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte konuşan Başkan Fatih Mert, yarın oynanacak olan Gaziantep Futbol Kulübü karşılaşması öncesi teknik heyet ve futbolculara başarılar dileyerek, maç öncesi bir miktar ödeme yapılacağını söyledi.

Önümüzdeki günlerde yapılacak çalışmalar neticesinde hiçbir futbolcu ve teknik heyetin alacaklarının kalmaması yönünde gerekli adımların atılacağını belirten Başkan Mert, kulübün hak ettiği yerde olması için futbolcular ve teknik heyetin elinden gelen gayreti göstereceğine inancının tam olduğunu ifade etti.

Yönetim Kurulu üyesi Faruk Koca ise kulübün önünde olan maddi imkansızlıkların çözümü için gerekli tüm çalışmaların yapılacağını söyledi.

Futbolcular ve teknik heyete güveninin tam olduğunu belirten Koca, sarı lacivertlilerin başarısı için camia olarak kenetlenerek, Ankaragücü’nün hak ettiği yere en kısa zamanda geleceğini ifade etti.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankaragücü Yönetimi Görev Dağılımı Yaptı

Fenerbahçe Liderlik Hayallerini Kayseri’de Bıraktı