in

BeğendimBeğendim

Ankaragücü’den Transfer Yasağını Kaldırmak İçin Yoğun Mesai

HABER: METİNER ERDEM Ankaragücü yönetimi transfer yasağını kaldırabilmek için yoğun bir çaba içine girerken, transfer yasağının kaldırılması halinde 5-6 futbolcu ile yolların ayrılacağı ve 6 ya da 7 futbolcu transferi için çalışma yürüttüğü ifade edildi.

Transfer yasağının kaldırılabilmesi için ilk aşama gereken 25 milyon TL’nin yaklaşık 10 milyon TL tutarındaki bölümünün SSK ve vergi borcu olduğu, bu 10 milyon TL’lik miktar için Başkan Faruk Koca’nın malvarlığını teminat gösterdiği ve bu sorunun aşıldığı kaydedildi.

Sarı lacivertli yönetimin 12 Ocak 2022’de başlayacak ara transferi dönemi öncesi transfer yasağını kaldırabilmek için yoğun bir çaba içinde olduğu dile getirildi.

Bu dönemde sarı lacivertli kulübün üyelerine de büyük görev düştüğü ve en kısa sürede üyelik aidatlarını yatırmalarının kulübün ekonomik anlamda rahatlamasına katkı sağlayacağı belirtildi.

Sarı lacivertli kulüpten binin üzerinde delegeye SMS ile aidatlarını yatırmalarını hatırlatan bir mesaj gönderildiği, bin 200 TL olan yıllık aidatını bu üyelerin yarısının yatırması halinde bile önemli katkı sağlayacağı hatırlatıldı.

Aidatlarını yatırmayan üyeler hakkında Şubat 2022’de üyelikten çıkarma yolunda işlem başlatılacağı öğrenildi.

Bilindiği üzere, Mehmet Yiğiner ve Fatih Mert döneminde aidatlarını ödemeyen çok sayıda üye delegelikten çıkarılmıştı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ankaragücü’nden Üyelere Çağrı

Alanyaspor Francesco Farioli’ye İmza Attırdı