in

BeğendimBeğendim BeğenmedimBeğenmedim ŞaşırtıcıŞaşırtıcı GüldümGüldüm

Ankaragücü’nde Assombalonga İstifası İddiası

Ankaragücü’nde Ömer Erdoğan’ın yardımcı antrenörlerinden Özhan Pulat istifa etti.

Ömer Erdoğan’ın Hatayspor’da da yardımcılığını yapan Özhan Pulat, ailevi nedenlerden istifa ettiğini söylese de Ankaragücü kulislerinde çarpıcı bir iddia dolaşıyor.

İddiaya göre, Adana Demirspor‘dan transferi söz konusu olan Britt Assombalogo’yu izleme görevi verilen Özhan Pulat, bu transfer için olumlu rapor hazırladı ve oyuncunun transferini önerdi.

Sportif Direktör Emre Yıldız ve Teknik Direktör Ömer Erdoğan’ın ise Assombalonga’nın transferine çok sıcak bakmamaları üzerine Ömer Erdoğan ile yardımcısı arasında tartışma yaşandı.

Bu tartışmanın ardından da ailesi Bursa’da ikamet ettiği öğrenilen Özhan Pulat, alevi sorunları gerekçe göstererek istifa etti.

7-0’LIK MAÇTA O GÖREV YAPMIŞTI

Sergen Yalçın’ın yönetimindeki Beşiktaş’ın şampiyon olduğu sezonda, Sergen Yalçın ile Ömer Erdoğan arasında restleşme olmuş. Ömer Erdoğan’ın “Beşiktaş’ı İstanbul’da yeneceğiz” ifadesine Sergen Yalçın “Hodri meydan, Cumartesi neler olacak göreceğiz” diye cevap vermişti.

Ömer Erdoğan, o hafta Covid-19 testinin pozitif çıkması üzerine Beşiktaş maçında takımının başında sahaya çıkamamıştı. Yardımcı antrenör Özhan Pulat’ın hazırladığı Hatayspor ise Beşiktaş’a İstanbul’da 7-0 mağlup olmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kupada Kura Çekimi 24 Ocak Salı Günü

Hüseyin Aytekin’in Babası Son Yolculuğuna Uğurlandı