in

GüldümGüldüm BeğenmedimBeğenmedim BeğendimBeğendim ŞaşırtıcıŞaşırtıcı HarikaHarika

Ankaragücü’nde Transfer Yasağı Kalkmıyor

Ankaragücü, transfer yasağını çok büyük ihtimalle kaldırmayacak.

VİRALSPOR’un edindiği bilgiye göre, transfer yasağına neden olan dosyalarla ilgili futbolculara sunulan tekliflerde beklenen olumlu geri dönüş sağlanamadı.

Brezilyalı kaleci Ricardo Friedrich ve Nduka Ozokwo dışında tüm dosyalarda sıkıntının sürdüğü, futbolcuların kulübün sunduğu ödeme planını kabul etmeye yanaşmadığı öğrenildi.

Futbolculara sunulan teklifler ve gelen talepler bugün toplanan yönetim kurulunda ele alındı.

Yönetim Kurulu’nda kadronun şampiyonluk için yeterli olduğu, yasağa konu olan dosyalardaki futbolculara yarın öğlene kadar süre tanınması, olumlu dönüş olmaması halinde yasağın kaldırılmaması konusunda görüş birliğine varıldı.

Sürenin kısıtlılığı, dosya sayısının fazlalığından dolayı olumlu geri dönüşler olsa bile bürokratik işlemlerin tamamlanarak yasağın kaldırılması oldukça zor olarak görülüyor.

Ankaragücü Kulübü’nden yarın öğle saatlerinde yapılacak açıklamayla transfer yasağının kaldırılmamasının nedenleri taraftarla paylaşılacak.

Bu arada, Antalya Kampı’nda takımı ziyaret etmesi soru işaretlerine neden olan Emre Güral’ın da kesinlikle transferinin düşünülmediği de öğrenildi.

Yasak kalksaydı kulübün transfer listesindeki santraforlar,  Süper Lig’de de faydalanabilecek yabancı oyunculardı. Yasak kalkmadığı için hiçbir oyuncuyla görüşme yapılmadı. Liste yaz transfer sezonunda da kullanılacağı için isimler açıklanmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Stadyumdaki Çökme Kanıtlandı

Maraton Başlıyor… 1. Lig’de Bir Haftada 3 Maç Oynanacak