in

BeğendimBeğendim HarikaHarika ŞaşırtıcıŞaşırtıcı

Ankaragücü’nden “VAR mısın? Yoksun!” Tepkisi

Ankaragücü, 3-0 kaybedilen Fenerbahçe maçında yaşanan hakem hatalarına, “VAR mısın? Yoksun!” başlıklı paylaşımla tepki gösterdi.

Paylaşımda Fenerbahçe maçındaki tartışmalı pozisyonlar Video Yardımcı Hakem (VAR) ekranıyla gösterildi.

Mor ve Ötesi grubunun Cambaz isimli şarkısının fonda yer verildiği videoda ekrana yansıyan ilk pozisyonda Batshuayi’nin golünden önce kaleciye faul yaptığı yönünde tepkilere neden olan görüntü paylaşıldı.

İkinci görüntüde ise Fenerbahçeli İrfan Can Kahveci’nin Emre Kılınç’a yaptığı sert müdahale paylaşıldı. Birçok hakem otoritesinin kırmızı kart olarak değerlendirdiği bu pozisyonda hakem Halil Umut Meler faul düdüğü bile çalmamıştı.

Üçüncü pozisyonda Ali Sowe’nin ofsayt gerekçesiyle sayılmayan golünün VAR tarafından çekilen çizgisi görüntüye geldi. Bu pozisyonda da VAR çizgisinin yamuk çekildiği yönünde eleştiriler gündeme gelmişti

Bir sonraki görüntüde yine İrfan Can Kahveci’nin bu kez Tolga Ciğerci’ye yaptığı bir müdahale ekrana yansıdı. Bu pozisyonda İrfan Can’ın ikinci kez kartlık bir müdahalede bulunduğu ve yine es geçildiği yönünde itirazlar yapılmıştı.

Son pozisyonda da Osayi-Samuel’in ceza alanı içinde koluna çarpan top gösterildi. Başkent ekibi, Osayi’nin elle müdahalesinin penaltı olduğu görüşünü savunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ali Koç, Arda Güler’in Bonservisi için Gençlerbirliği ile Görüşecek

Gençlerbirliği Kupa Maçı Hazırlıklarını Tamamladı