in

Ankaragücü’ne Bir Sponsor Daha

Sincan Belediyesi, Ankaragüc’ne sponsor oldu.

Başkan Mehmet Yiğiner, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ve SİNKENT Genel Müdürü Osman Özüpek’i Beştepe’deki kulüp binasında konuk ederken, imzalanan sözleşme ile sraı lacivertli ekibe reklam sponsoru oldu.

Ziyarette, Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası seçimini kazanmasından dolayı Mehmet Yiğiner’i kutlayan Sincan Belediyesi Başkanı Murat Ercan, ”Ankaragücü’müzün içinde bulunduğu durum her Ankaragüçlü’yü olduğu kadar beni de üzmüştü. Gerçekten Ankaragücü’ne verdiğiniz emekleri görmekteyiz. Ankaragücü’nü nerelerden aldınız, nerelere getirdiniz. Bu büyük bir başarıdır. Ben bir Ankaragüçlü olarak sizlere gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Murat Ercan, imkanları dahilinde Ankaragücü’ne katkı yapmak istediklerini belirterek, ”Sincan Belediyesi olarak mevcut imkanlar dahilinde biz de kulübümüze destek olmak istedik. Sincan Belediye şirketimiz SİNKENT ile Ankaragücü’müz arasında imzaladığımız sözleşme ile bunu gerçekleştiriyoruz. İlerleyen süreçte imkanlarımız ölçüsünde yardım ve desteklerimizi sürdürme arzusundayız. Hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren sar lacivertli kulübün başkanı Mehmet Yiğiner ise ”Ankaragücü’nün Ankara’nın takımı, halkın takımı … Bu camiaya gönül vermiş yüz binler var. Sincan Belediyesi’ne ve Sayın Başkan Murat Ercan’a teşekkür ederim. Tüm şehir bilinçlenmelidir. Ankaragücü ayağa kalktıkça bu şehir de ayağa kalkacak ve büyüyecektir” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gençlerbirliği, Karabük için Çalıştı

Beşiktaş Golcü Transferinde Sona Yaklaşıyor