in

BeğendimBeğendim BeğenmedimBeğenmedim

Ankaragücü’nün Kurtuluşu İçin Ortak Aday Şart

İş adamı Abidin Doğan, Ankaragücü’nün kurtuluşu için 11-18 Mart’ta yapılacak kongrede tüm camiayı kucaklayacak ortak adayın desteklenmesi gerektiğini söyledi.

Abidin Doğan, VİRALSPOR’a yaptığı açıklamada, kümede kalma mücadelesi veren Ankaragücü’nün her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunun altını çizdi.

Ankaragücü başkanlığı makamının çok önemli olduğunu, birçok kişinin adının başkan adaylığı için geçmesinin son derece doğal olduğunu kaydeden Doğan, şunları söyledi:

“Fatih Mert başkanın devam edebileceği ya da yeni bir adayın çıkabileceği konuşuluyor. Bence artık isimlerin önemi kalmadı. Ankaragücü’nün, tartışmayla, kavgayla, gürültüyle geçireceği bir günü bile yok. Bir an önce ortak bir aday üzerinde birleşilmesi, tüm camiayı kucaklayacak ortak listeyle seçime gidilmesi gerekiyor. Abidin Doğan olarak, böyle bir oluşumda verilecek her türlü göreve hazırım. Böyle bir oluşum olsun, dışarıdan maddi ve manevi olarak destek olacaksın, listede yer almayacaksın desinler ona da razıyım. Şu andan itibaren kişilerin ikbali değil, sadece ve sadece Ankaragücü önemli. Birlikte hareket ettiğimiz çok önemli iş adamları, sivil toplum kuruluşlarının başkanları var. Birlikte Ankaragücü için projeler üretiyoruz. Talep edilmesi halinde Ankaragücü’ne çok büyük katkı sağlayacağına inandığımız bu arkadaşlarımız da yeni yönetim kurulunda görev alabilirler.”

Birilerinin Ankaragücü’nü siyasi ikballeri için kullanmak istemesi halinde buna şiddetle karşı çıkacaklarını ifade eden Abidin Doğan, “Son ana kadar ortak aday için mücadele edeceğiz. Bu talebimizin reddedilmesi, Ankaragücü’nün siyasi çıkarlar için kullanılmak istenmesi halinde kendi listemizle genel kurulda olacağız dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankaragücü Başkanlığına Adayım

İşte Süper Lig’de En Kısa Süre Görev Yapan Teknik Direktörler