in

BeğenmedimBeğenmedim

Ankaragücü’nün Menfaati Neyse Onu Yapacağız

Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ”Ankaragücü’ nün menfaati neyse onu yapacağız yeri ve zamanı geldiğinde de bırakacağız .Sportif olarak maalesef istediğimiz noktaya gelemedik. Nelerle uğraştığımızı vicdan sahibi herkes biliyor.” ifadelerini kullandı.

Başkan Fatih Mert’in, paylaşımları şöyle:

-Maç stresinden gerildiğimiz kardeşlerimize güzel sohbetleri ve takımımıza olan destekleri için teşekkür ediyorum. Sevgili Ankaragüçlüler eleştirilerinize saygı duyuyorum. Kısa zaman da bütün eleştirilerinizi cevaplayacağım. İyi akşamlar. Allah’ a emanet olun.

-Localar konusunda ayrım yapmıyoruz. Locaların büyük kısmı geçen yıl satıldı kalanlara futbolcu aileleri vb misafirler geldi. Camiamızdan arayan kimse reddedilmedi. Parayla satacak kadar loca elimizde yok maalesef. Gelmek isteyip de reddedilen varsa bana yazsın.

-Sportif olarak maalesef istediğimiz noktaya gelemedik. Nelerle uğraştığımızı vicdan sahibi herkes biliyor. Bu hafta geçmişten gelen ödeme emri Szukula ve Av. Erdal Kesebir için 10 milyon TL.Biz de biliyoruz milyon euro değerinde futbolcular almayı. Anlaşılmamış bazı şeyler maalesef

-Son söz fake hesaplara ve takım süper ligde diye kahrolanlara(onlar kendini biliyor) siz istiyorsunuz diye bir şeyler olmayacak. Biz AG ‘ nün menfaati neyse onu yapacağız yeri ve zamanı geldiğinde de bırakacağız. Tribündeki yerimizi alacağız. İyi akşamlar.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gençlerbirliği Yıkıldı

Galatasaray Sivas’ta Takılmadı