in

BeğendimBeğendim

Ankaragücü’nün Yeri Burası Değil

Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert, hakem kararlarından yakınarak, ”Çok zor şartlarda mücadele ediyoruz. Hakemlerden adil yönetim istiyoruz” dedi.

Ankaragücü’nün rakiplerinden iki maçının eksik olduğunu dile getiren Mert, ”Biliyorsunuz 7 futbolcumuz COVID-19. Alper Potuk kart cezalısı. Bu maça 9 eksikle geldik. Arkadaşlar elinden gelen çabayı, gayreti gösterdi. Biz buraya puan almak için geldik. Ama maalesef olmadı. Yenildiğimiz için üzgünüm. Ankaragücü’nün yeri burası değil. İki maçımız eksik diğer takımlara göre. Bundan sonraki haftalarda başlangıç olacak.” diye konuştu.

Karşılaşmanın özellikle ilk yarısında oyuncularına çok kolay sarı kartlar gösterildiğini kaydeden Başkan Mert, ”Hakem kararlarının adil olmadığını düşünüyorum. Bize kolay kart gösteriliyor. Maçın başında sarı kart görünce, atılmamak için daha dikkatli oynuyorlar. Bunu Rize’de de yaşadık. Biz hakemlerden adil yönetim istiyoruz. Zor şartlarda mücadele ediyoruz. Özellikle bu maça çok zor şartlarda geldik.” ifadelerini kullandı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Galatasaray Ankaragücü’nü Tek Golle Geçti

Futbolda Günün Sonuçları