in

Ankaragücü’nün Yeri Büyük Takımların Yanı

Ankaragücü’nün hedeflerinin kendisini heyecanlandırdığını dile getiren golcü oyuncu Eren Derdiyok, “Ankaragücü’nün hedefi tekrar Süper Lig’de yer almak, bunun için buradayım. Ankaragücü’nün Süper Lig’e ait olduğunu düşünüyorum. Bu hedef de beni hırslandırıyor.” dedi.

Sarı lacivertli kulübün taraftarını bildiğini ifade eden 33 yaşındaki Eren Derdiyok, ”Yetenekli oyuncularımız var. Kadromuz çok kaliteli. Aile ortamı var. Futbolda böyle bir ortam varsa hedefe ulaşmak daha kolay oluyor. Ankaragücü taraftarını buraya gelmeden biliyordum. Galatasaray’da oynarken görmüştüm. Ankaragücü’nün yeri büyük takımların yanı. Gerçekten o seviyede taraftarı var. Bizi desteklemeye devam etsinler onları mutlu edeceğimizin sözünü veriyorum.” diye konuştu.

Tecrübeli oyuncu Eren Derdiyok, şunları söyledi:

“Ligde kolay maç yok. Herkes herkesi yenebilir. Basamak basamak her maça yüzde yüzümüzü veriyoruz. Hafta sonu bizim için çok önemli bir maç var. 3 puanı alıp arkamızdan gelen takımlarla mesafeyi korumak istiyoruz. 1. Lig gerçekten zor. Süper Lig’den çok farklı. Oyun anlamında büyük fark var. Tabii zor yönleri de var. Bu ligde gol atmak çok kolay değil. Süper Lig’e çıktıktan sonra benim ne kadar attığımın bir önemi yok. Umarım burada gol rekoru kırarım. “

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Boşuna, ‘Ankaragücü Türk Futbolunun Çınarı’dır, denmiyor

Keçiörengücü, Tuzlaspor Deplasmanından Eli boş Dönüyor