in ,

Atiba mı, Sosa mı? Tecrübe Savaşı…

Beşiktaş-Trabzonspor mücadelesi iki tecrübeli futbolcunun mücadelesine sahne olacak.

Beşiktaş’ın orta sahasındaki “Dinamosu” 37 yaşındaki Atiba ile Trabzonspor’un orta sahasındaki “Maestrosu” 34 yaşındaki Sosa, takımlarının başarısı için ter dökecek.

DİNAMO ATİBA

Beşiktaş’ta yaşı ilerlemesine rağmen sahada basmadık yer bırakmayan, ikili mücadelelerde başarılı bir grafik çizen, takımı ateşleyen Atiba Hutchinson, Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın en büyük kozu olacak. Yalçın’ın, geldiği günden beri 8 numarada değerlendirdiği 37 yaşındaki Atiba’yı, bu maçta Sosa’nın karşısına koyması bekleniyor. Atiba, Elneny ile birlikte merkezde oynayacak ve Sosa’nın oyun kurmasını engelleyecek.

MAESTRO SOSA

Trabzonspor’un ve Teknik Direktör Hüseyin Çimşir’in sahadaki en büyük kozu Jose Sosa. Takımını atağa kaldıran, genç futbolculardan daha çok koşan, uzaktan isabetli ve sert şutlarla gol arayan Sosa, Bordo Mavili takımın Maestrosu pozisyonunda. Sadece saha içerisinde değil, saha dışında da tüm futbolcularla yakından ilgilenen, onlara yol gösteren futbolcu. Beşiktaş maçında da Bordo Mavili takımın en önemli silahı olacak ve 34 yaşındaki futbolcu da merkezde Atiba’ya üstünlük sağlamaya çalışacak.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başakşehir Turu Zora Soktu

En Çok Kalecilerin Performansı Merak Ediliyor