in ,

BAŞAKŞEHİR VE KONYASPOR’UN AVRUPA’DA RAKİPLERİ BELLİ OLDU

UEFA Avrupa Ligi’nde Türkiye’yi temsil edecek olan Medipol Başakşehir ve Atiker Konyaspor’un gruplardaki rakipleri belli oldu.

Başakşehir, C Grubu’nda Braaga, Ludogorets, Hoffenheim ile mücadele edecek.

Konyaspor ise I Grubu’nda, Salzburg, Marsilya ve Vitoria ile karşı karşıya gelecek.

Bu arada Fenerbahçe’yi eleyerek büyük bir sürprize imza atan Makedon ekibi FK Vardar, L Grubu’nda Zenit, Real Sociedad ve Rosenborg ile karşılaşacak.

Galatasaray’ı eleyen Östersunds ise J Grubu’nda Athletic Bilbao, Hertha Berlin ve Zorya Luhanks ile kozlarını paylaşacak.

Avrupa Ligi’nin grup aşamasında ilk maçlar 14 Eylül’de, son karşılaşmalar ise 7 Aralık’ta oynanacak.

A GRUBU: Villarreal, Maccabi Tel-Aviv, Astana, Slavia Prag

B GRUBU: Dinamo Kiev, Young Boys, Partizan, Skenderbeu

C GRUBU: Braga, Ludogorets, Hoffenheim, BAŞAKŞEHİR

D GRUBU: Milan, Austria Wien, HNK Rijeka, AEK

E GRUBU: Lyon, Everton, Atalanta, Apollo Limassol

F GRUBU: Kopenhag, Lokomotiv Moskova, Sheriff

G GRUBU: Viktoria Plzen, Steaua Bükreş, Hapoel Beer-Sheva, Lugano

H GRUBU: Arsenal, Bate Borisov, Köln, Kızılyıldız

I GRUBU: Salzburg, Marsilya, Vitoria, KONYASPOR

J GRUBU: Athletic Bilbao, Hertha Berlin, Zorya Luhanks

K GRUBU: Lazio, Nice, Zulte Waregem, Vitesse

L GRUBU: Zenit, Real Sociedad, Rosenborg, Vardar

UEFA Avrupa Ligi gruplarında mücadele edecek Medipol Başakşehir ile Atiker Konyaspor’un maç programı belli oldu.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR

14 Eylül Perşembe:

20.00 Medipol Başakşehir-Ludogorets (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

28 Eylül Perşembe:

22.05 Braga-Medipol Başakşehir (Braga Stadı)

19 Ekim Perşembe:

22.05 Hoffenheim-Medipol Başakşehir (Rhein-Necka Stadı)

2 Kasım Perşembe:
21.00 Medipol Başakşehir-Hoffenheim (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

23 Kasım Perşembe:

23.05 Ludogorets-Medipol Başakşehir (Ludogorets Arena)

7 Aralık Perşembe:

21.00 Medipol Başakşehir-Braga (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

ATİKER KONYASPOR

14 Eylül Perşembe:

22.05 Olympique Marsilya-Atiker Konyaspor (Velodrome Stadı)

28 Eylül Perşembe:

20.00 Atiker Konyaspor-Vitoria Guimaraes (Konya Büyükşehir Belediyesi Stadı)

19 Ekim Perşembe:

20.00 Atiker Konyaspor-Salzburg (Konya Büyükşehir Belediyesi Stadı)

2 Kasım Perşembe:

23.05 Salzburg-Atiker Konyaspor (Salzburg Stadı)

23 Kasım Perşembe:

21.00 Atiker Konyaspor-Olympique Marsilya (Konya Büyükşehir Belediyesi Stadı)

7 Aralık Perşembe:

23.05 Vitoria Guimaraes-Atiker Konyaspor ( D. Afonso Henriques Stadı)

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ANKARAGÜCÜ KEHİNDE’NİN LİSANSINI ÇIKARDI

ROBİN VAN PERSIE HOLLANDA MİLLİ TAKIMI'NDA