in

Başkentte ASKİ Spor Fırtınası

Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen ”Amatör Sporlar Haftası” ödül töreni Yaşar Doğu Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Geleneksel olarak düzenlenen ödül törenine kelimenin tam anlamıyla Ankara Büyükşehir Belediyesi Askispor fırtınası esti. Yılın en başarılı sporcu, antrenör, kulüp başkanı ve kulüplerinin belirlendiği gecede Ankara’nın en başarılı kulübü Askispor oldu. Bünyesinde bulundurduğu sporcuların Uluslararası ve ulusal alanda elde ettiği başarılar sonrasında ödüle layık görülen Askispor’da ayrıca yılın Kulüp Başkanı ise Mehmet Genç oldu. Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün organize ettiği organizasyonda Yılın sporcuları da Askispor’dan Rıza Kayaalp ve Taha Akgül olurken, yılın antrenörü ise yine Askispor’dan Abdullah Çakman oldu.

Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür eden Askispor Kulüp Başkanı Mehmet Genç, “ Biz büyük bir aileyiz. Bünyemizdeki sporcularımız antreneörlerimiz ve aileleri birlikte büyük başarılara imza atmaya devam edeceğiz. Biz Ankara’nın değil Türkiye’nin en büyük kulübüyüz. Bizi her fırsatta destekleyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Tuna’ya da ayrıca teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ali Koç’la Volkan Bir araya Geliyor

UEFA’dan Rubin Kazan’a Avrupa’dan 1 Yıl Men