in , ,

BeğendimBeğendim

Ben mi aptalım bay Ersun? / KAMİL ANAHAR

Acaba ben mi aptalım diye Ersun Yanal’a sormak geldi içimden..

Trabzonspor’un kendi sahasında Aytemiz Alanyaspor’a 4-3 mağlup olduğu karşılaşmada yedekler kulübesinde Hubocan, Mustafa Akbaş ve Uğur Demirok gibi elinde 3 orijinal stoper varken, ön libero Okay´dan stoper üretmek nedir? Senin çakma stoperin iki adam atamıyor?

Futbolda , savunma ve hücumu birlikte yaparsanız sonucu elde edersiniz.

Trabzonspor’da Sosa, Yusuf, A. Kadir ve Olcay gibi 4 ileri uç oyuncusu arkası hücum oyuncusu aynı anda nasıl forma giyer?

İşte giyerse, orta olur oluk, alamazsın soluk.

Hafta içinde Milli takım teknik direktörü Lucescu, geçen haftanın sırıtmayan stoperi Mustafa Akbaş’ı beğendiğini Bay Kazım Ersun’a söylemiş. Geçen Cuma gecesi ise Şenol Güneş Stadı’na gelen Rumen teknik adam Akbaş’ı izlemesin diye mi bu genci yanına çektin.

Sosa’yı ön libero mu aldınız ?

Ne kadar geride oynuyor. Daha yakın oynasaydı  kaleye acaba daha mı faydalı olacaktı. Sosa varken, herkes kafasına göre oyun kuruculuk yapmak gibi bir serbestliğe nereden sahip olmuş ki. Alanya orta sahayı jet gibi geçerken, Onazi´yi yanında oturtmak için hangi futbol akademisini yoksa voleybol akademisini bitirdiniz.

Yedekler arasında Castillo ve Rodallega varken, Yusuf´un yerine Volkan Şen’i oyuna sokmak teknik direktörün adalet dağıtmadığını göstermez mi ?

O zaman içerde sıkıntılar baş göstermez mi Kazım Ağa ?

Kime kime şikâyet ediyorsunuz. Basın toplantısında yuvarlak sözler söylüyorsunuz. Rampadan aşağıya salınan kamyonu kurtarmak isteyen şoförün dikiz aynasına bakarak makyaj baktığını söylerek hesapta teşbih sanatını kullanıyorsunuz.

Siz Trabzonspor ve 20 milyon Trabzonspor taraftarıyla dalga mı geçiyorsunuz?

Bir kere ‘BİZ’ demedin. ‘BİZİM’ takım hiç demedin. Siz hangi takımı çalıştırıyorsunuz ki?

Fırtına’nın önü MERCEDES, arkası MURAT 124 Hocam.  Beşiktaş maçını ya kazan ya kazan. Yoksa  yolcusun ABBAS…

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AMERİKALI FUTBOL SEVERLERE TÜRK DERBİSİ İZLEYİN ÖNERİSİ

HAYAL KIRIKLIĞI YAŞIYORUM