in

BERABERLİK FENA SONUÇ OLMAZ

Fenerbahçe’nin sezon başında Zenit St. Petersburg’dan transfer ettiği Brezilyalı orta saha oyuncusu Giuliano, kritik Galatasaray derbisi öncesi yaptığı açıklamada, “Derbinin favorisi olmaz. Dengeli bir karşılaşma bekliyorum” dedi.

Giuliano, “Bir galibiyet hem ligde bizi yukarı taşır hem de özgüvenimizi yükseltir. Galatasaray yakın dönemde zor deplasmanlara gidiyor. Ezeli rakibin sahasında beraberlik fena sonuç olmaz. Mağlubiyet çok şey götürür” diye konuştu.

Akhisarspor deplasmanının zor geçtiğini söyleyen Brezilyalı oyuncu, “Berbat bir skorla döndük. Kendi aramızda saha içinde değişmemiz gerektiğini konuştuk. Şimdi üst düzel bir özgüvenle gidiyoruz Galatasaray deplasmanına. Maçı sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

İki takımın arasındaki rekabeti ve hikayeleri bildiğini söyleyen Giuliano, derbiyi gerek Brezilya’dayken gerekse Rusya’dayken takip ettiğini söyledi.

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin dünya derbisi olduğunu belirten Brezilyalı futbolcu, “Bence bir numaralı derbi Real Madrid-Barcelona derbisi. Galatasaray-Fenerbahçe’yi üçüncü sıraya koyabilirim” dedi.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TRABZONSPOR’DA 5O YILDA 38. ANTRENÖR

BEŞİKTAŞ GRUPTAN LİDER ÇIKARSA MUHTEMEL RAKİPLERİ