in

Berat Özdemir Gençlerbirliği'ne Veda Etti

Trabzonspor’a transfer olan Berat Ayberk Özdemir, İlhan Cavcav Tesisleri’ne gelerek yuvasına veda etti.

Antrenman öncesinde takım arkadaşlarıyla, teknik ekiple ve kulüp personeliyle bir araya gelerek kısa bir veda konuşması yapan Berat, son olarak Başkan Murat Cavcav ve Yönetim Kurulu üyeleriyle vedalaştı.

Duygusal anların da yaşandığı vedada Berat, Gençlerbirliği’nin kendisi için bir yuva olduğunu bir gün muhakkak yeniden yolunun İlhan Cavcav Tesisleri’yle kesişeceğini dile getirdi. 

Berat, ”8 yaşında girdiğim tesiste telleri aşarak A takıma çıktım. Yeri geldi mutluluğumu yeri geldi acılarımı bu tesiste yaşadım ve bugün Berat’ı Berat yapan Gençlerbirliği’nden ayrılıyorum. Yuvama veda ediyorum.” dedi.

Başkan Murat Cavcav’a da emekleri ve desteği için teşekkür eden Berat, kalbinin bir köşesinde her zaman Gençlerbirliği’ni taşıyacağını dile getirdi. Başkan Murat Cavcav da “Altyapımızdan çıktın, bizi oynadığın futbolla ve karakterinle bizi gururlandırdın. Şimdi yine bizim altyapımızı gururla temsil edeceğinden şüphem yok. Başarılar diliyorum.” diyerek genç futbolcuyu uğurladı.

KARAGÜMRÜK MAÇI HAZIRLIKLARI

Öte yandan, 15 Ocak Cuma günü Karagümrük ile karşılaşacak olan Gençlerbirliği maç hazırlıklarına başladı.

Isınma hareketleri ve dar alanda top kapma çalışmasıyla başlayan antrenman son bölümde yapılan çift kale maç ile tamamlandı.

Stancu bugün yapılan antrenmanda tedavilerinin ardından takımdan ayrı olarak çalıştı.

Antrenman sonrası bugün yeni yaşını kutlayan İlker için doğum günü pastası kesildi. İlker , Cuma günü oynanacak maç ile yeniden yapacakları çıkışın kendisine en güzel hediye olacağını dile getirdi. İlker’e pastanın ardından yumurta ile sürpriz bir kutlama daha yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ankaragücü’nün Bu Yenilgisi Kime Yazılmalı?

Fenerbahçe Zirveye Ortak