in

BEŞİKTAŞ MAÇI İÇİN EN İYİ ŞEKİLDE HAZIRLANIYORUZ

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, Beşiktaş ile hafta sonu yapacakları karşılaşmaya en iyi şekilde hazırlanmaya çalıştıklarını söyledi.

Sözeri, kendi sahalarında yapacakları karşılaşmayı kazanmayı hedeflediklerini belirterek, “Beşiktaş’ın geçen sene hak ederek kazandığı bir şampiyonluğu var. Bu anlamda saygı duyulacak bir takımla oynayacağız. Ama bizde saygı duyarken, kendimizi önemseyerek iyi bir mücadelenin özellikle de mazeret üzerine inşa edilmeyen bir mücadelenin içinde olmak istiyoruz. Sahaymış, hakemmiş onla uğraşmadan kendi standardımızı ortaya koyarak, kendi taraftarımız ve seyircimiz önünde tutkulu ve coşkulu bir futbol oynayarak, aynı Başakşehir maçı modeli gibi standardımızı yakalayarak hedefimiz kazanmak” dedi.

Sözeri, “Bütün önlemlerimizi alacağız, dersimizi iyi çalışacağız. Beşiktaş maçı için taktik antrenmanlarımızı yaparak en iyi kadromuzla sahaya çıkacağız. Galibiyet almak en büyük hedefimiz. 3 maçı iyi geçtik ama 5 puan yerine 9 puan olması içten bile değil. Beşiktaş maçını 3 puanla kapatırsak, hiç değilse puanla kapatırsak ilk 4 maçta iyi bir yerde olacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

Sözeri, son 3 maçta gol yollarında sorun yaşadıklarını belirterek, “Son 3 maçta kaçırdığımız goller var ve ona göre gol vuruşu çalışmalarımız var. Çalışarak her şey düzelir. Bu pozisyonlara girmek ve üretmek önemli” ifadelerini kullandı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İSPANYOL GAZETECİNİN İDDİASI… ARDA FENER’E GİDECEK

YANAL, JUNUZOVIC’E GİTTİ