in

Beşiktaş Şener’in Peşini Bırakmıyor

Beşiktaş’ın, ara transfer döneminde gündemine gelen Şener Özbayraklı’yı sezon sonunda bedelsiz olarak kadrosuna katmak istediği iddia edildi.

Yönetim, ara transfer döneminde de takımın gündemine gelen Fenerbahçe’nin tecrübeli sağ beki Şener Özbayraklı için tekrar düğmeye bastı. Ocak ayında transferi, yıllık ücret konusunda yapılan pazarlıklardan sonuç alınamaması sebebiyle gerçekleşmeyen deneyimli isimin yeniden listeye eklendiği bildirildi.

Sarı lacivertlilerle sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Şener Özbayraklı’nın menaceri aracılığıyla bu hafta içerisinde pazarlıkların başlaması planlanıyor.

Kulübüyle olan sözleşmesinin bitimine 6 aydan az kalması sebebiyle başka kulüplerle görüşme hakkı bulunan Şener’in, kulübün şartlarına uyması halinde bu kez siyah beyazlı formayı giymesi bekleniyor.

Fenerbahçe’de görev yaptığı 4 sezonda 110 karşılaşmaya çıkan Şener Özbayraklı, rakip fileleri 4 karşılaşmada sarsmıştı. Sarı lacivertlilerden önce forma giydiği Bursaspor’da Beşiktaş’ın mevcut teknik direktörü Şenol Güneş’le birlikte çalışan Şener, tecrübeli isimle büyük bir çıkış yaşamıştı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mehmet Yiğiner Hata mı yaptı?

Fenerbahçe’nin Gündemindeki Fortounis’in Bedeli Açıklandı