in ,

Beşiktaş’ın Golcü Arayışı Sürüyor

Cenk Tosun’un Everton’a transferinin ardından milli golcünün yerini doldurmaya çalışan Beşiktaş , belirlediği adaylar konusunda somut adımlar atmak için harekete geçti.

Siyah beyazlıların futbol komitesi, İngiltere ve Fransa’da hafta sonuna kadar görüşmelerde bulunacak. Londra’da Diafra Sakho için West Ham United, Islam Slimani için ise Leicester City ile görüşecek siyah beyazlı yetkililer, sonuca ulaşmaya çalışacak. Slimani veya Sakho’yu kiralamayı planlayan yönetim, son kararını vermeyi amaçlıyor.

Fransa’da ise Andre Pierre Gignac’ın için temaslarda bulunulacak. Tigres ile sözleşmesi sezon sonu tamamlanacak Fransız golcünün menajeri ile de görüşüleceği öğrenildi.

Öte yandan, adı Trabzonspor ve Galatasaray ile anılan Loic Remy’nin Beşiktaş’a da önerildiği ileri sürüldü. Bonservisi Chelsea’da olan ve Las Palmas ile kiralık sözleşmesi sona eren Fransız golcünün menajeri, Beşiktaş yöneticileryle temasa geçti. Siyah beyazlıların , İngiltere ve Fransa’da yapacağı temaslardan sonuç alamaması halinde Remy’i gündemine alacak.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fatih Terim, Mourinho’ya İbrahimovic’i Sordu

Murat Hacıoğlu 38 Yaşında 18. Transferini Yaptı