in

Bir Adım Öndeyiz

Halkbank Kadın Voleybol Takımı oyuncularından Fulden Ural, Vestel Venüs Sultanlar Ligi playoff etabında Galatasaray ile oynayacakları maçla ilgili yaptığı değerlendirmede, ”kinci maçı da kazanmayı takım olarak çok istiyoruz” dedi.

Fulden Ural, şunları söyledi:

“Ikinci maçı da kazanmayı takım olarak çok istiyoruz.  Bunun için elimizden geleni yapacağız. Şu an bir adım öndeyiz. Bu durumu koruyup, ilk dört takım arasına kalmayı arzuluyoruz.

Unutmamamız gereken, Galatasaray’la oynadığınız. Onlara saygı duyuyoruz. Fakat biz, sahada kendi yapacaklarımıza odaklanırsak daha iyi şeyler olacağına inanıyorum.

Takım olarak iyi bir çıkış yakaladık. Bu perforansı daha yukarı çıkartırsak hedeflerimize ulaşabiliriz. Odak noktamız iyi konsantre olmak ve kendi tarafımızda yapacaklarımızı en iyi şekilde yapmaya çalışmak.

Öte yandan, Vestel Venüs Sultanlar Ligi playoff etabında ilk kez mücadele eden, eşleştiği Galatasaray’ı 3-2 yenerek avantaj sağlayan Hakbank, ikinci maçına yarın (6 Mart, Salı) çıkacak.

Burhan Felek Voleybol Salonunda oynanacak karşılaşma saat 18:00’de başlayacak.

Bu önemli karşılaşma için İstanbul’a giden Halkbanklı bayanlar, ikinci maçı da kazanarak ligdeki dört takım arasına girmenin hesaplarını yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Eskrimde Deniz Selin Ünlüdağ Avrupa Şampiyonu

Yeni Malatyaspor, Aykut Kocaman’ı da Gönderecek mi?