in ,

Birbirinden Ünlü Teknik Direktör Görev Bekliyor

Süper Ligde ve TFF Birinci Ligde takım çalıştırmış birçok teknik direktör yeni sezon kendilerini tercih edecek, kendilerine doğru gelecek takımları bekliyor.

Yeni sezon için hazırlıklara başlayan takımlar için, henüz bir takımla anlaşmayan, ustasından yenisine, gencinden yaşlısına birçok teknik direktör hazır kuvvet olarak bekliyor.

Yalnız Türkiye’nin değil, Avrupa’nın en çok farklı takımda çalışan ismi en deneyimli Yılmaz Vural’dan başlayarak, Başakşehir’i şampiyon yapan Okan Buruk, geçen sezonu iki ayrı takımda geçiren Hamza Hamzaoğlu, Fuat Çapa, İsmail Kartal gelecek teklifleri bekliyor.

Yine lig deneyimine sahip Tamer, Tuna, Bülent Korkmaz, Hakan Kutlu, Mehmet Özdilek, Mesut Bakkal, Tayfur Havutçu, Erkan Sözeri, Mehmet Altıparmak, Mustafa Kaplan, Kemal Özdeş, Ümit Özat, Hüseyin Çimşir de henüz bir takımla anlaşamayan isimler arasında yer aldı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in sözleşmesi de 31 Mayıs’ta sona eriyor. Görevdeki başkan Mustafa Cengiz’in, çalışmak istemediğini açıkladığı, 19 Haziran’da yapılacak seçime katılacak başkan adaylarının çalışacaklarını beyan ettiği Terim, en azından seçim yapılana kadar boştaki teknik direktörler arasında yer alacak.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kulüpler Birliği’nden Son 8 Hafta Araştırılsın Talebi

5 Oyuncu Değişikliği Devam Edecek