in

BeğendimBeğendim HarikaHarika

Birol Akkaya: Şampiyon Olacağız

HABER: ERHAN KARADAĞ Ankara’da profesyonel ve Bölgesel Amatör Ligi (BAL) takımları deneyimi yaşayan teknik direktör Birol Akkaya, ” Devrek Belesiyesi’ni TFF 3.Ligine çıkartacağım” dedi.

Ankara’da bir çok kulüpte futbol oynayan Birol Akkaya, teknik direktörlük kariyerinde de başarılı olmak ve ismini duyurmak için yoğun bir şekilde çalışıyor. Başkentte Cebecispor, Mamakspor, Maskespor, Ostimspor, Tekelspor, Toptanci Hal Varlık Spor takımlarında futbol oynayan ve ardimndan Maskespor, Ostimspor, Keçiören Bağlumspor , Ankaragücü’nde antrenörlük deneyimi yasayan Akkaya, BAL takımlarındanZonguldak Devrek Belediyesi ile anlaştı

Geçen yıl Keçiören Bağlumspor da genç ve deneyimli bir kadro kurduğunu, ligi üçüncü bitirmelerine rağmen ligden statü gereği düştüklerini belirten teknik direktör Birol Akkaya, ” Keçiören Bağlumspor ile 3. Ligi hedefliyorduk. İyi bir takım kurmuştuk. Ancak, şampiyonluğu son anda kaçırdık. BAL Ligi statüsüne göre de başarılı olmamıza rağmen küme düştük…Ankaragücü, Keçiören Bağlumspor ve diğer çalıştığım takımlardan edindiğim tecrübe ile Devrek Belediyesi ni 3. Lig’e çıkartacağım. Bana destek olan herkese teşekkür ederim. Hedeflerim büyük benim başarmak için de var gücümle çalışacağım ” diye konuştu.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mehmet Topal 20 Yıllık Kariyerini Noktaladı

Keçiörengücü Hazırlık Maçında Adanaspor'u Yendi.