in

BeğendimBeğendim

Biz Düştük Bir Can Derdine

Ankaragücü’nün çiçeği burnunda Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, 1-1 biten Trabzonspor karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada, ”Biz düştük bir can derdine. Tabii ki kolay değil ancak kaybedeceksek de böyle kaybedeceğiz” dedi.

İbrahim Üzülmez, “Trabzonspor’a karşı burada puan alabilmeniz için bu mücadeleyi göstermeniz gerekir. Biz düştük bir can derdine. Tabii ki kolay değil ancak kaybedeceksek de böyle kaybedeceğiz. Takımımdan ne bekliyordum? Trabzonspor karşısında sahaya bir karakter koymalarını bekliyordum, öyle de yaptılar” diye konuştu.

Ankaragücü’nün çok önemli bir camia olduğunu dile getiren İbrahim Üzülmez şunları söyledi:

”Kaybedersek bile savaşarak kaybetmek istiyoruz. Gelecek hafta eksik oyuncularımızın yokluğunu hissedeceğiz. Ama bu takımı limana sağ salim bir şekilde yanaştırmak istiyoruz. Aldığımız puandan dolayı çok mutluyuz ama Pazartesi gününden itibaren Alanyaspor maçı için çalışmalara başlayacağız. Oyun anlamında hak ettiğimiz bir puan aldığımızı düşünüyorum. Nasıl oynanması gerekiyorsa o şekilde oynadık. Çok gol yiyen bir takımız. Bunu düzeltmemiz gerekiyor.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fatih Mert: Teknik Direktör Değişimi İyi Oldu

Ankaragücü İçin 1 Puandan Çok Daha Fazlası