in

BeğendimBeğendim

Bize Göre Ligler Bitmiştir

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, corona virüsünün giderek yayılması sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı ve sezonun iptali yönünde karar çıkmasını istediklerini bildirdi.

Sarı kırmızılı ekibin Başkanı Berna Gözbaşı, şu mesajları paylaştı:

”Özellikle yabancı bazı futbolcularımızı Kayseri’de tutmamız zor hale gelmiştir. En kısa sürede futbolcuları evlerine göndererek bile bile ladese son vermeliyiz. En kısa zamanda ligin sonlandırılma sekli ve teknik ve finansal sorunların tartışılması gerektiğini düşünüyoruz.

Bu aşamada bize göre ligler bitmiştir. Bundan sonra futbolcuların toplanması, risk ortamına girmeleri, form tutmaları öngörülen süreler içinde mümkün değildir. Bu süreç tüm motivasyonumuzu bozmuş, teknik yönetimden, futbolcusuna öncelik doğal olarak kendileri ve ailelerinin sağlığı olmuştur.

Geçen hafta ‘önce sağlık’ diyerek, liglerin ertelenmesini talep etmiştik. Ne kadar haklı olduğumuz, ilk olarak çok değerli Fatih Terim, Abdurrahim Albayrak, ardından Fenerbahçe kulübünde bir futbolcu ve personelde corona virüsü değerlerinin pozitif çıkması ile bir kez daha ortaya çıktı.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Senaryoları Konuşup Algı Oluşturmak Sağlıklı Değil

Ankaragücü’nün Tandoğan Hayalleri Gerçekleşiyor