Merkez Hakem Kurulu, 2019-20 sezonunda görev yapacak hakem ve gözlemcileri duyurdu.
Yeni sezon için üst klasman hakemlerinin sayısı 43’e yükselirken iki tanıdık isim liste dışı kaldı.
Buna göre, MHK’nin açıkladığı 43 kişilik üst klasman hakem listesinde Bülent Yıldırım ve Serkan Çınar yer almadı.
ÜST KLASMAN HAKEM LİSTESİ
1 CANER AK ADANA
2 ZORBAY KÜÇÜK ADANA
3 ÖZGÜÇ TÜRKALP ANKARA
4 SERKAN TOKAT ANKARA
5 ALİ PALABIYIK ANKARA
6 YAŞAR KEMAL UĞURLU ANKARA
7 KADİR SAĞLAM ANKARA
8 ERKAN ÖZDAMAR ANKARA
9 MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU ANTALYA
10 BURAK ŞEKER ANTALYA
11 MURAT ERDOĞAN ANTALYA
12 SARPER BARIŞ SAKA ANTALYA
13 BAHATTİN ŞİMŞEK AYDIN
14 ARDA KARDEŞLER BURSA
15 CİHAN AYDIN BURSA
16 ALİ ŞANSALAN ÇANAKKALE
17 ÜMİT ÖZTÜRK DENİZLİ
18 ÖZGÜR YANKAYA EDİRNE
19 SUAT ARSLANBOĞA ESKİŞEHİR
20 TURGUT DOMAN ESKİŞEHİR
21 FIRAT AYDINUS İSTANBUL
22 CÜNEYT ÇAKIR İSTANBUL
23 METE KALKAVAN İSTANBUL
24 HÜSEYİN GÖÇEK İSTANBUL
25 VOLKAN BAYARSLAN İSTANBUL
26 EMRE MALOK İSTANBUL
27 ONUR ÖZÜTOPRAK İSTANBUL
28 TUGAY KAAN NUMANOĞLU İSTANBUL
29 MERT GÜZENGE İSTANBUL
30 HAKAN CEYLAN İZMİR
31 HALİS ÖZKAHYA İZMİR
32 ALPER ULUSOY İZMİR
33 KUTLUHAN BİLGİÇ İZMİR
34 HALİL UMUT MELER İZMİR
35 YİĞİT ARSLAN İZMİR
36 DİRENÇ TONUSLUOĞLU İZMİR
37 ABDULKADİR BİTİGEN KAYSERİ
38 ALPER ÇETİN KOCAELİ
39 KORAY GENÇERLER MANİSA
40 ATİLLA KARAOĞLAN SAKARYA
41 BÜLENT BİRİNCİOĞLU TRABZON
42 RAMAZAN KELEŞ TRABZON
43 YASİN KOL TRABZON
ÜST KLASMAN YARDIMCI HAKEM LİSTESİ
1 FURKAN ÜRÜN ADANA
2 ANIL USTA ANKARA
3 ASIM YUSUF ÖZ ANKARA
4 ERDİNÇ SEZERTAM ANKARA
5 MEHMET CEM SATMAN ANKARA
6 MUSTAFA SÖNMEZ ANKARA
7 ÖNDER YILMAZ ANKARA
8 SERKAN ÇİMEN ANKARA
9 SERKAN OLGUNCAN ANKARA
10 UTKU TUNAVELİOĞLU ANKARA
11 ALİ CAN ALP ANTALYA
12 GÖKHAN BARCIN ANTALYA
13 MURAT ERGİN GÖZÜTOK ANTALYA
14 SEYFETTİN ÜNAL ANTALYA
15 KAMİL ÇETİN AYDIN
16 BİLAL GÖLEN BALIKESİR
17 ALİ SAYGIN ÖGEL BURSA
18 HAKAN YEMİŞKEN BURSA
19 KEMAL ELMAS BURSA
20 OSMAN GÖKHAN BİLİR DENİZLİ
21 EMRAH ÜNAL DÜZCE
22 ALİ TUNA ERZİNCAN
23 İSMAİL ŞENCAN ESKİŞEHİR
24 ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ G.ANTEP
25 MEHMET CEM HANOĞLU HATAY
26 ALEKS TAŞCIOĞLU İSTANBUL
27 ALPASLAN DEDEŞ İSTANBUL
28 BAHATTİN DURAN İSTANBUL
29 BAHTİYAR BİRİNCİ İSTANBUL
30 CANDAŞ ELBİL İSTANBUL
31 CEMAL BİNGÜL İSTANBUL
32 CEYHUN SESİGÜZEL İSTANBUL
33 DENİZ CANER ÖZARAL İSTANBUL
34 ERDEM BAYIK İSTANBUL
35 ERKAN AKBULUT İSTANBUL
36 ESAT SANCAKTAR İSTANBUL
37 HASAN HÜSEYİN TETİK İSTANBUL
38 KEMAL MAVİ İSTANBUL
39 KEMAL YILMAZ İSTANBUL
40 KEREM ERSOY İSTANBUL
41 MEHMET EMİN TUĞRAL İSTANBUL
42 MEHMET KAPLUHAN İSTANBUL
43 MEHMET SALİH MAZLUM İSTANBUL
44 MEHMET YILDIRIM İSTANBUL
45 MURAT ALTAN İSTANBUL
46 OĞUZ KAĞAN ÇALIŞIR İSTANBUL
47 ORKUN AKTAŞ İSTANBUL
ÜST KLASMAN YARDIMCI HAKEM LİSTESİ
48 SERKAN OK İSTANBUL
49 SÜLEYMAN ÖZAY İSTANBUL
50 TARIK ONGUN İSTANBUL
51 YUSUF BOZDOĞAN İSTANBUL
52 BARAN ERASLAN İZMİR
53 BERSAN DURAN İZMİR
54 CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU İZMİR
55 GÖKMEN BALTACI İZMİR
56 HÜSEYİN AYLAK İZMİR
57 HÜSNÜ EMRE ÇELİMLİ İZMİR
58 İBRAHİM BOZBEY İZMİR
59 İLKER TAKPAK İZMİR
60 MUSTAFA EMRE EYİSOY İZMİR
61 SEZGİN ÇINAR İZMİR
62 OĞUZ TERZİ KASTAMONU
63 MUSTAFA SAVRANLAR KAYSERİ
64 CEM ÖZBAY KOCAELİ
65 ATA YILDIRIM MALATYA
66 İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN MANİSA
67 VOLKAN AHMET NARİNÇ MANİSA
68 GÖKHAN MEMİŞOĞLU MUĞLA
69 HAKAN KARABALCIK MUĞLA
70 CEMAL ALPAY ORDU
71 SAMET ÇAVUŞ ORDU
72 UYGAR BEBEK ORDU
73 MEHMET KISAL RİZE
74 SELAHATTİN ALTAY RİZE
75 SAMET ÇİÇEK SAMSUN
76 MEHMET ŞAHAN YILMAZ Ş.URFA
77 MEHMET ALİ AKKOR TEKİRDAĞ
78 ABDULLAH BORA ÖZKARA TRABZON
79 BURAK CANSIZ TRABZON
80 CEMİL TUNÇ TRABZON
81 MEHMET METİN TRABZON
82 MUHAMMET YUMAK TRABZON
83 MURAT ŞENER TRABZON
84 ÖZGÜR ERTEM TRABZON
85 SERDAR DİYADİN TRABZON
86 DENİZ TURGUT UŞAK
KLASMAN HAKEM LİSTESİ
1 METEHAN ALPAT ADANA
2 TARIK GÜLDAL ADANA
3 TAYFUN SARI AFYON
4 MUHAMMED SEVİM AĞRI
5 VOLKAN OKUR AKSARAY
6 BİLAL KÖSEOĞLU AMASYA
7 ALPER AKARSU ANKARA
8 BURAK GÜNER ANKARA
9 BURAK ÖZCAN ANKARA
10 BURAK PAKKAN ANKARA
11 DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ ANKARA
12 EFE TANRIVERDİ ANKARA
13 GÜRCAN HASOVA ANKARA
14 GÜREL UZUNER ANKARA
15 HAKAN BASIK ANKARA
16 MUSTAFA İLKER COŞKUN ANKARA
17 ONUR BİNGÖL ANKARA
18 ÖZER ÖZDEN ANKARA
19 R.ALKIM AKSOY ANKARA
20 ALİ CAN SOYDAL ANTALYA
21 ÖMER FARUK TURTAY ANTALYA
22 DOĞU YILMAZ ARDAHAN
23 EREN ÖZYEMİŞCİOĞLU AYDIN
24 ŞEVKET CAN ARSLAN AYDIN
25 ADNAN DENİZ KAYATEPE BALIKESİR
26 AHMET BALKAN BALIKESİR
27 OĞUZHAN ÇAKIR BALIKESİR
28 MEHMET TERECE BATMAN
29 MURAT TÜRKOĞLU BAYBURT
30 BARKIN KARA BİLECİK
31 YUSUF AYDIN BİNGÖL
32 ALPER ORAN BURDUR
33 ENVER AYDIN BURSA
34 HASAN KAÇAR BURSA
35 SERKAN PINAR BURSA
36 SÜLEYMAN SOYUTÜRK BURSA
37 OKAN KAYATAŞ ÇANAKKALE
38 CELAL BAYRAKLI ÇORUM
39 FERİDUN DALDAŞ DENİZLİ
40 ABDURRAHMAN HAYMANA DİYARBAKIR
41 LÜTFULLAH ASLAN DİYARBAKIR
42 SELİM ÖZEN DİYARBAKIR
43 GÖKHAN ALKAYALAR EDİRNE
44 AHMET TURAN TİMUROĞLU ELAZIĞ
45 OKTAY TAŞ ESKİŞEHİR
46 SEMİH KURT ESKİŞEHİR
47 SÜLEYMAN BAHADIR ESKİŞEHİR
KLASMAN HAKEM LİSTESİ
48 ABDULLAH VOLKAN AYDIN G.ANTEP
49 ALİ YILMAZ G.ANTEP
50 MUSTAFA MURAT OĞUZ G.ANTEP
51 ÖZGÜR REHA ALICI G.ANTEP
52 YAKUP ÖZHAN G.ANTEP
53 HASBİ DEDE GİRESUN
54 ŞAHİN BERKER GÜMÜŞHANE
55 DENİZ KÜKREK HATAY
56 HAMİT BASIK HATAY
57 MEHMET SEMİH GÜÇLÜ HATAY
58 ŞEREF TAŞTAN ISPARTA
59 TUNÇ ÖZDEMİR ISPARTA
60 ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY İSTANBUL
61 AYKUT SERGİN İSTANBUL
62 AYTAÇ GEÇGEL İSTANBUL
63 BATUHAN BAYAR İSTANBUL
64 BURAK KAPLAN İSTANBUL
65 BURAK TAŞKINSOY İSTANBUL
66 CAN CENGİZ İSTANBUL
67 CİHAN ATAŞ İSTANBUL
68 ÇAĞDAŞ ALTAY İSTANBUL
69 ERDOĞAN ÖZKAYA İSTANBUL
70 FEVZİ ERDEM AKBAŞ İSTANBUL
71 İLKER YASİN AVCI İSTANBUL
72 MEHMET TÜRKMEN İSTANBUL
73 MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ İSTANBUL
74 OĞUZHAN UĞURLU İSTANBUL
75 OZAN ERGÜN İSTANBUL
76 SERCAN YILMAZ İSTANBUL
77 SERCAN MURAT GÜNDÜZLER İSTANBUL
78 SERDAR AKKOÇOĞLU İSTANBUL
79 SERHAD ÜRKMEZ İSTANBUL
80 SERKAN ERGÜN İSTANBUL
81 YALÇIN TAŞKINFURAT İSTANBUL
82 AYBERK DEMİRBAŞ İZMİR
83 DAVUT DAKUL ÇELİK İZMİR
84 EMRE KARGIN İZMİR
85 ERDEM DEMİRTAŞ İZMİR
86 ERDEM TEMEL İZMİR
87 FATİH TOKAİL İZMİR
88 FERHAN KESTANLIOĞLU İZMİR
89 HASAN AVCI İZMİR
90 LEVENT BALCI İZMİR
91 MEHMET ÇAĞATAY LAKOT İZMİR
92 ÖNDER TURGAY DEMİRDAK İZMİR
93 REŞAT ONUR COŞKUNSES İZMİR
94 ALİ KARATUTLU K.MARAŞ
95 MUSTAFA HAKAN BELDER KARABÜK
96 TANER TUNCER KARABÜK
97 EMRE KAAN ÇALIŞKAN KASTAMONU
98 ALİM KANDEMİR KAYSERİ
99 NECATİ SELÇUK ŞAHİN KAYSERİ
100 ÖMER ŞİVKA KIRKLARELİ
101 ABDULBAKİ AYYILDIZ KOCAELİ
102 MEHMET GÜNGÖR KOCAELİ
103 ÖMER KOCABEY KOCAELİ
104 ÖMER TOLGA GÜLDİBİ KOCAELİ
105 SABİT SELVİ KOCAELİ
106 SAİT TUZCU KOCAELİ
107 MUSTAFA AYDIN KONYA
108 RAŞİT YORGANCILAR KONYA
109 YUSUF ALPER ABALI KONYA
110 EMRE KORKMAZ KÜTAHYA
111 BATUHAN GÜLTEK MALATYA
112 DENİZ SERCAN AKGÜL MALATYA
113 FURKAN BAKAN MALATYA
114 HÜSEYİN GÖKBERK ARSLAN MANİSA
115 ŞEVKET TEKER MANİSA
116 YUNUS EMRE ÇAKAR MANİSA
117 YUNUS DURSUN MARDİN
118 ALİRIZA ALTUNBAKIR MERSİN
119 BURAK FİLİK MERSİN
120 OĞUZHAN AKSU MERSİN
121 HAKAN ÜLKER MUĞLA
122 MEHMET ŞÜKRÜ KÖZCÜ MUŞ
123 ADEM CİNEK ORDU
124 VOLKAN ŞEKER ORDU
125 MUHAMMETALİ METOĞLU RİZE
126 SİNAN DERECİ RİZE
127 YÜCEL BÜYÜK RİZE
128 BURAK OLCAR SAKARYA
129 ERKAN ENGİN SAKARYA
130 LEVENT GÜMÜŞDERE SAKARYA
131 SERKAN ÖNSAL SAKARYA
132 EGEMEN ARTUN SAMSUN
133 ERDEM MERTOĞLU SAMSUN
134 GÖKHAN ÖZBULUT SAMSUN
135 ADEM SARITAŞ SİVAS
136 YUSUF ZİYA GÜNDÜZ SİVAS
137 ERHAN KUTLU Ş.URFA
138 ÖMER FARUK GÜLTEKİN Ş.URFA
139 LEVENT BUĞRA VARTEMEL TEKİRDAĞ
140 MEHMET ALİ ÖZER TEKİRDAĞ
141 OZAN BİLEYCİ TEKİRDAĞ
142 SERKAN ERYILMAZ TEKİRDAĞ
143 HARUN TOPLAR TOKAT
144 ALPASLAN ŞEN TRABZON
145 FURKAN AKSUOĞLU TRABZON
146 HALİL İBRAHİM YILDIRIM TRABZON
147 SİNAN ÖZCAN TRABZON
148 TOLGA SANCAK TRABZON
149 ALKAN PARSAK UŞAK
150 VELİ KARAKAYA UŞAK
151 BAYRAM BAŞKAN VAN
152 SAFA YILMAZ VAN
153 EREN GÖKMEN ZONGULDAK
154 HAKAN ERGİN ZONGULDAK