in

Büyük Keyif Alıyorum

Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, “Oyuncularımız, taraftarlarımız her şeyi yaptı. Takımımı kenardan seyrederken büyük keyif alıyorum” dedi.

Samet Aybaba, Galatasaray’ı 2-1 yendikleri maçın ardından yaptığı değerlendirmede oyuna çok iyi başladıklarını belirterek, “75 dakika hem iyi oynadık hem de Galatasaray’ın kalitesini sahaya yansıtmasını engellemek için sahanın hemen hemen yer yerini parselledik. Rakibe geniş alan bırakmadık. 75 dakika bu işleri yapmak kolay değil böyle kaliteli bir takıma karşı. Daha sonra biraz tempomuz düştü. Rakip de iki forvete döndü. Futbolun içindeki her şeyi yaptık. Oyuncularımız, taraftarlarımız her şeyi yaptı. Takımımı kenardan seyrederken büyük keyif alıyorum. Takıma gönül veren herkes de keyif alıyordur. Onlarla gurur duyuyoruz. Oyuncularım inanılmaz performans sergiliyorlar. Hepsini teker teker kutladım.” diye konuştu.

Aybaba, “Keşke daha önce ki çok iyi oynadığımız iki maçımızı kazansaydık çok farklı yerlerde başka şeyleri konuşuyorduk ama futbol bu.” şeklinde konuştu.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beni En Çok Üzen Oyun Kalitesi

Tamam Ankaragücü iyi değil de… / METİNER ERDEM