in

ÇAYLAR RİZE’DEN

Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, Çaykur Rizespor karşısında alınan galibiyetin sevincini yaşarken, sosyal medya hesabından “Çaylar Rize’den” paylaşımına yer verdi.

Mehmet Yiğiner, “Yeni bir takım kurduk. 20 oyuncu transferi yaptık. Teknik direktörümüz İsmail Kartal, ‘Zamana ihtiyacımız var’ demişti. Biz de onlara ve oyuncularımıza güvendik. Bugün 4’te 4 yapan bir takım karşısında muhteşem bir oyun sergiledik. Haklı bir galibiyet aldık. Farklı kazanmak bizi daha da çok sevindirdi. Herkes Çaykur Rizespor kopar gider diyordu. Onların da yenilebileceğini gösterdik ve lige yeni bir heyecan kattık. Bu galbiyete çok ihtiyacımız vardı. Taraftarlarımıza, camiamıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Yiğiner, “Talihsiz yenilgiler aldık. Oyuncumuza çarptı, gol yedik. İyi oynadığımız maçlarda basit hatalar yaptık. Şeytanın bacağını kırdık. Ama bu galibiyetle tüm şanssızlıklarımızı geride bıraktık. Önemli olan bundan sonra bu başarımızı sürdürmek. Haftaya Samsunspor’u da yenerek seriye geçmemiz lazım. Bu yarışta bizim de olduğumuzu herkese gösterdik. Ankaragücü bu ligin favorisidir” diye konuştu.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKARAGÜCÜ RİZE’YE PATLADI

FENERBAHÇE’DE YENİLER GECEYİ AYDINLATTI