in

BeğendimBeğendim HarikaHarika ŞaşırtıcıŞaşırtıcı

Cem Saklavcı: Birlikten Güç Doğar

Büyük Mamak Platformu Başkanı Mimar Cem Saklavcı, Mamakspor Kulübü Başkanı Erhan Karadağ ve yönetimini makamında kabul etti.

Saklavcı,  kalbi Mamak için atanları bu platform altında toplayacaklarını belirterek, “Biz bu yola Mamak’ta yaşayan insanların yüzü gülsün diye çıktık. Kalbi Mamak için atan herkesi aramızda görmek istiyoruz. Spordan eğitime güzel günler bizi bekliyor. Birlikte problemlerimizi çözeceğiz ” dedi

GÜÇLÜ GELECEĞE

Hep birlikte güçlü geleceğe adim atacaklarını söyleyen Platform Başkanı Saklavcı,  “Her geçen gün katılım sağlıyoruz.  Platform olarak büyük projelerimiz var. Her meslekten arkadaşlarla birlikteyiz. Mamakspor, bizim için önemlidir. Onlarca gencimiz bu kulüp altında spor yapmaktadır.  Spor yapan yeni nesiller bizim geleceğimizdir. Saha ve Spor alanlarında da projeler üzerinde çalışıyoruz”

Bu arada Büyük Mamak Platformu Danışmanlarından Ali Kantar, üye Ziya Fidan, Coşkun Güleçyüz ve Mamakspor yöneticisi Aydoğan Arslan da toplantı da hazır bulundu…Mamakspor Başkanı Erhan Karadağ, Platform Başkanı Mimar Cem Saklavcı ‘ya futbolcuların imzaladığı formayı hediye etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TRT, Alper Bakırcıgil’in Yasağını Kaldırdı

Samsunspor Fuat Çapa ile Devam Kararı Aldı