in

BeğendimBeğendim

Daha da İyi Olacağımızı Düşünüyorum

Fotoğraf: ABDURAHMAN ANTAKYALI

Ankaragücü’nde kaleci Bahadır Han Güngördü, ligde henüz istedikleri seviyede olmadıklarını belirterek, ”Lig başladığı zaman çok kaliteli top oynayan Ankaragücü izleteceğimizi düşünüyorum. Daha da iyi olacağımızı düşünüyorum her şey güzel gidiyor.” dedi.

Yeni kurulan bir takım olduklarını kaydeden Bahadır Han Güngördü, ‘Oyuncular olarak, geç birlikte olduk, geç kaynaştık. Ligin 2. yarısında çok zorlu bir süre yaşanacak. 22 maç oynayacağız arada kupa maçlarımız da var. Kupada da sonuna kadar gitmek istiyoruz. Kupada hedefimiz kesinlikle şampiyonluk. Takımımız bunun ışığını veriyor. Bütün arkadaşlarla konuşuyoruz, Ankaragücü’nü en iyi yerlere getirmek için elimizden geleni yapacağız. Hedefimiz ilk 10 içinde olmak. Hedefimiz ligi iyi yerde bitirip Ankaragücü’nü yükseklerde tutmak.” diye konuştu.

Antalya’da iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini dile getiren Bahadır Han Güngördü, şunları söyledi:

”Kamp çalışmalarımızın bir bölümünü Ankara’da yaptık. Biraz daha fiziksel ve kondisyon olarak kendimizi geliştirdik. Antalya’da Ömer hocamız taktik, teknik ve takım oyunu üzerine çalışmalar yaptırıyor. Daha da iyi olacağımızı düşünüyorum her şey güzel gidiyor. Lig başladığı zaman çok kaliteli top oynayan Ankaragücü izleteceğimizi düşünüyorum. Ömer hocamız çok enerjik bir insan. O’nu çok seviyoruz, sağ olsun takıma gerçekten güzel bir hava kattı, çok profesyonel. Biz de kendisinin istediklerini yapmaya çalışıyoruz. Herkes elinden gelini yapmaya çalışıyor. Ömer hocanın gelişi bize ayrı bir profesyonellik ayrı bir çalışma ortamı yarattı.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizim Amacımız Üst Sıraları Zorlamak

Süper Lig’de 15. Hafta Maçlarını Yönetecek Hakemler