in

ŞANLIURFASPOR BAŞKANI YETİM GÖZALTINA ALINDI

Şanlıurfaspor Başkanı Emin Yetim gözaltına alındı
Şanlıurfa Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, futbolcu Mertcan Çam’ı birkaç kişiyle birlikte dövdüğü iddia edilen Şanlıurfaspor Başkanı Emin Yetim’i, akşam saatlerinde gözaltına aldı.

Dün Mertcan Çam’ın antrenmana çıkarken dışarıdan tesislere gelen ve kim olduğunu bilinmeyen kişi ya da kişiler tarafından saldırıya uğradığı ve tehdit edildiği belirtildi.

A Spor canlı yayına bağlanan Mertcan Çam’ın ağabeyi, ağlayarak kardeşine ulaşamadıklarını aktarmasının ardından devreye İçişleri Bakanı Süleyman Soylu girmişti. Çam’ın darp edildiği doğrulanırken Şanlıurfa’dan ayrılarak Trabzona gittiği açıklanmıştı.

DARP EDİLEN MERTCAN ÇAM ŞANLIURFASPOR BAŞKANI’NDAN ŞİKAYETÇİ OLMUŞTU

Şanlıurfaspor’da kiralık olarak forma giyen 21 yaşındaki Mertcan Çam, dün akşam idmana çıktığı sırada saldırıya uğradı. Saldırının ardından karayolu ile Erzincan’a gelen Mertcan Çam, bugün akşam saatlerinde Asayiş Şube Müdürlüğü’ne giderek kendisini darp eden kişilerden şikayetçi oldu.

Başında, yüzünde ve bacaklarında darp izi olan Çam, vahim bir durum yaşadığını söyledi. Saldırının şokunu üzerinden atamadığını ifade Mertcan Çam, “İki sezondur Urfada’yım. Hakkımı aradım başka bir şey değil. Urfa’dan geldim, Erzincan’da şikayetçi oldum. Gençlik ve Spor Bakanına teşekkür ederim. Gerekli şikayetimi ilgili yerlere yaptım. Kolay kolay sindirilecek bir durum değil. İnşallah adalet yerini bulur. Ben sporcuyum sonuçta, bir sözleşme yapıyorlar, bu benim hakkım. Alınterimle kazanıyorum. O şahıslar, kişi veya kişiler cezalarını çekecekler. Destek veren herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Şanlıurfaspor forması giyen 22 yaşındaki futbolcu Mertcan Çam’ın, alacakları sebebiyle TFF’ye şikayette bulunduğu için kulüp başkanı Emin Yetim ve çevresindeki 10 adam tarafından tekme tokat dövüldüğü iddia sı gündeme gelmişti.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TUTABİLECEĞİM TOPLARI İÇERİ ATTIM

Eskişehispor’da Halil Ünal Başkan Oldu