in

“Demir Leydi” Gözbaşı’dan Yöneticilerine Fırça Üzerine Fırça

Hes Kablo Kayserispor’un “Demir Leydi” lakaplı Başkanı Berna Gözbaşı ile yöneticiler arasında gerginlik yaşanıyor.

Süper Lig’de son 2 haftada aldığı 6 puan ile yeniden umutlarını artıran Hes Kablo Kayserispor’da galibiyetin sevinci  tam manası ile yaşanamıyor. Sivasspor ile dün oynanan maçın devre arasında yöneticilerini azarlayan Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, maç sonrasında da mikrofonlara galibiyet sevincini anlatırken yönetici Süleyman Akın ile birbirine girdiği gözlenmişti.

Tam bu olay kapandı derken, bu kez de Başkan Berna Gözbaşı ile yönetici Rıfat Pehlivan arasında oldukça ilginç bir diyalog yaşandı. Genel Kurul’da eski başkanlardan Recep Mamur’un ısrarı ile yönetime yazılan avukat Rıfat Pehlivan, dün sosyal paylaşım sitelerinden Facebook üzerinde “Hiç tartışmasız en çok Recep Başkan sevinmiştir” cümlesi ile adeta Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı’nı çileden çıkardı.

Sosyal paylaşım sitelerinden Facebook’ta Onur Ekmekçi’nin kendi hesabından “Kayseri ligde kalacak. Tebrikler Berna Gözbaşı başkanım. En çok sizin için istiyorum. Kadın Başkanımız helal” şeklindeki paylaşımına “Hiç tartışmasız en çok Recep başkan sevinmiştir” şeklinde yorum yazan Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi Rıfat Pehlivan, kulüp başkanı Berna Gözbaşı’nın hışmına uğradı.

Hes Kablo Kayserispor Yönetim Kurulu Başkanı Berna Gözbaşı, “Rıfat Pehlivan öylemi. Sen Kayserispor hakkında çeneni kapa. Daha kaç kere uyaracağım seni. Gören de bir hayrın var zannedecek” cümlesi kurdu. Bunun üzerine Rıfat Pehlivan, “Berna Gözbaşı, benim Kayserispor sevgimi hiç kimse tartışamaz” yanıtı verdi. Bu cümleye de duyarsız kalmayan Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Rıfat Pehlivan. Hadi ordan. Boş konuşmalar ile olmuyor. Yücel bey yarın sana mesaj iletir. Sizin boş sevginiz bir işe yaramaz” diye cümle kurdu. Rıfat Pehlivan’ın “Kayserispor” diye yazarak yaptığı paylaşıma Berna başkandan yine yanıt geldi. “Boş yalakalıkla sevdaymış. Yürü ordan. Hukuk işlerine bakma görevi verdim. Ondan bile kaçtın. Senin Kayserispor sevdan, taraftara dava açıp, 3-5 bini kazanç saymak. Yürü git..”

Hes Kablo Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi RIfat Pehlivan, kulüp başkanı Berna Gözbaşı’nın kendisi ile ilgili ithamlarına “Ben bu takımda 10 yıldan fazla yöneticilik yaptım. 200’den fazla deplasmana gittim. Siz daha çok yenisiniz. İnşallah siz de uzun yıllar hizmet edersiniz” diye cevap verdi. Birkaç takipçinin, yaşanan bu gerilim ile ilgili olarak iki yöneticiyi de sükunete davet etmesi üzerine Rıfat Pehlivan, kulüp eski başkanlarından Recep Mamur’un ismini ortaya atarak adeta kendine kalkan yaptı. Rıfat Pehlivan, “Berna hanımın sıkıntısı Recep Mamur başkan ile. Ona bişey diyemiyor sanırım bana sarıyor. Neyse KS başarılı olsun da gerisi hiç önemli değil” cümlesi kurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alanyaspor İle Üçüncü “Tarihi Maç”

Biletini Al, Ankaragücü’ne Sahip Çık!