in ,

Diagne Yeniden Trezeguet’yle Aynı Formada Buluşacak

Mbaye Diagne sezon sonunda Trezeguet’yle yine aynı formada buluşacak.

Yüksek bir bonservis bedeli ile ara transfer döneminde Mbaye Diagne’yi transfer eden Galatasaray, FFP kriterleri gereği kadrosuna katamadığı Kasımpaşa’nın bir diğer yıldızı Trezeguet’i de sezon sonunda transfer ediyor

Diagne’nin Kasımpaşa forması altında attığı 20 golün büyük bölümüne katkı sağlayan Trezeguet için Galatasaray ile Kasımpaşa’nın sezon sonuna söz kestiği ileri sürüldü.

Ara transfer döneminde transferin gerçekleşmeyen Trezeguet, “Benim için değişen bir durum yok. Daha önce başkanla konuşmuştum ve bana ihtiyaçları olduğunu söylemişti. Bu sezonu bitireceğim. Sonrasında kendim için alacağım kararı zaten herkes öğrenecek” ifadelerini kullanmıştı.

Kasımpaşa’dan senelik 750 bin euro kazanan yıldız kanat oyuncusunun, Galatasaray’da bu rakamın 4-5 katını alacağı vurgulandı. İki kulüp arasında anlaşılan bonservis bedeliyle ilgili net bir bilgi verilmedi. Bunun daha sonra açıklanacağı kaydedildi.

24 yaşındaki futbolcunun hızı, pasları ve oyun anlayışıyla kendisi gibi Mısırlı olan Salah’la birlikte milli takımda önemli bir aşama kaydettiği, Galatasaray’a transferi sonrasında kariyeri için daha önemli adımlar atacağı belirtiliyor.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Comolli’nin Yetkilerine Tırpan

Beşiktaş UEFA Kıskacında